Öncüller Alıç Marmelatı 430 Gr

0,00
Marka : Öncüller
Fiyat : ₺13,75(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Öncüller Alıç Marmelatı 430 Gr 

Sağlığınıza faydalı reçel ve marmelat ürünleri kahvaltılık olarak da kullanılabiliyor. Marmelatlar da bu ürünlerin başında geliyor. Alıç meyvesinin marmelatı olan bu ürün, Öncüller kalitesi ile sizlere sunuluyor. Tam bir kalp dostu olan bu marmelat, kalp yetmezliği, damar tıkanıklığı gibi sağlık sorunları ile savaşanlara ideal bir seçenektir. Öncüller Alıç Marmelatı ile doğal, enfes alıç lezzetine doyacaksınız. Sezonunda dalından toplanan tazecik meyveler ile katkısız ve geleneksel yöntemlerle hazırlanan marmelatı afiyetle tüketebilirsiniz.

Kahvaltılara lezzet katan Merzifon Öncüller markasının diğer marmelat çeşitlerini sitemizden satın alabilir, enfes meyve lezzetinin en doğal halini sofranıza taşıyabilirsiniz.

Kahvaltılar dışında tatlı tariflerinde de kullanılan marmelat çeşitlerinden damağınıza en uygun meyve lezzeti seçebilirsiniz.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...