Fümeci Smokehouse Dana BBQ Sosis 500 Gr - 550 Gr

0,00
Fiyat : ₺55,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Fümeci Smokehouse Dana BBQ Sosis 500 - 550 Gr
   • Kahvaltı sofralarına lezzet katar.

    Barbeküde pişirilebilir.

    %100 Dana etinden imal edilmiştir.

    Fümeci ile maksimum lezzet.

Fümeci Smokehouse İzmir

  • Gurmelik hassas bir damak tadıyla beraber sıra dışı olanın peşinde gitme konusunda heves gerektirir. Üstün lezzetler meydana getirmede uzman olan Fümeci Smokehouse, gerçek bir gurme bakış açısıyla işinin içine emek ve değer katan üreticilerden.

  • Tütsüleme işlemi ete deyim yerindeyse lezzet dopingi yapmakta. Bunun bilincinde olan Fümeci Smokehouse İzmir,

   füme et geleneğini yaşatmak ve geliştirmek amacıyla faaliyet gösteriyor.

  • Bu eşsiz lezzetleri yaratmak için Trakya’da bulunan özel çiftliklerde beslenen hayvanların eti kullanılmaktadır.

   Üretimin A’dan Z’ye her aşamasına gereken özen gösteriliyor. Hayvanlar organik yemlerle beslenip, doğal şartlar altında özgürce hareket ederek kesim olgunluğuna erişmekte.

   Lezzetin ortaya çıkışında uğranılan ikinci durak İstanbul. İstanbul’daki üretim tesislerinde yoğun el emeği ile tütsüleme işlemine hazır hale getirilen etler, özel fırınlarda doğal meşe odunu isiyle gurmelerden tam not alacak bir lezzete ulaştırılıyor.


Ürün Hakkında

 •  

 • Fümeci Smokehouse markasının sağlıklı ve temiz ortamlarda hazırlamış olduğu et ürünleri, mutfağınıza lezzet getiriyor. Kahvaltı sofralarına çeşitli şekillerde koyulan sosisler, Fümeci ile daha lezzetli daha güzel! Dana etinden üretilmiş olan ve barbeküde de pişirilebilen bu ürünü hemen Gurmejet.com.tr'den sipariş verebilirsiniz.

   

   

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
 • 21-09-2019
  Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
 • 16-09-2019
  Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

 •  08-09-2019
  Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?