Fümeci Smokehouse Dana BBQ Sosis 500 Gr - 550 Gr
Fümeci Smokehouse Dana BBQ Sosis 500 Gr - 550 Gr

Fümeci Smokehouse Dana BBQ Sosis 500 Gr - 550 Gr

0,00
Fiyat : ₺65,90(KDV Dahil)

150 TL Üzeri Kargo Bedava
Özel Kutularda Soğuk Gönderim
Koşulsuz İade Garantisi !
Türkiyenin Her Yerine Kargo İmkanı

ADET :

Fümeci Smokehouse Dana BBQ Sosis 500 Gr - 550 Gr

İçindekiler :

Kahvaltı sofralarına lezzet katar. 
Barbeküde pişirilebilir. 
%100 Dana etinden imal edilmiştir.
Fümeci ile maksimum lezzet.

Fümeci Smokehouse İzmir

Gurmelik hassas bir damak tadıyla beraber sıra dışı olanın peşinde gitme konusunda heves gerektirir. Üstün lezzetler meydana getirmede uzman olan Fümeci Smokehouse, gerçek bir gurme bakış açısıyla işinin içine emek ve değer katan üreticilerden.

Bu eşsiz lezzetleri yaratmak için Trakya’da bulunan özel çiftliklerde beslenen hayvanların eti kullanılmaktadır.

Üretimin A’dan Z’ye her aşamasına gereken özen gösteriliyor. Hayvanlar organik yemlerle beslenip, doğal şartlar altında özgürce hareket ederek kesim olgunluğuna erişmekte.

Lezzetin ortaya çıkışında uğranılan ikinci durak İstanbul. İstanbul’daki üretim tesislerinde yoğun el emeği ile tütsüleme işlemine hazır hale getirilen etler, özel fırınlarda doğal meşe odunu isiyle gurmelerden tam not alacak bir lezzete ulaştırılıyor.

Tütsüleme işlemi ete deyim yerindeyse lezzet dopingi yapmakta. Bunun bilincinde olan Fümeci Smokehouse İzmir, füme et geleneğini yaşatmak ve geliştirmek amacıyla faaliyet gösteriyor.

Ürün Açıklaması

 

  • Fümeci Smokehouse markasının sağlıklı ve temiz ortamlarda hazırlamış olduğu et ürünleri, mutfağınıza lezzet getiriyor. Kahvaltı sofralarına çeşitli şekillerde koyulan sosisler, Fümeci ile daha lezzetli daha güzel! Dana etinden üretilmiş olan ve barbeküde de pişirilebilen bu ürünü hemen Gurmejet.com.tr'den sipariş verebilirsiniz.

 

Ürün Tipi
2
Et Çeşidi
Dana
Ürün Miktarı
550
Sıklıkla Birlikte Alınanlar
5'li Banner