Fümeci Smokehouse Dana Sosis Jalapeno Cheddar 450 Gr - 500 Gr

0,00
Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
ADET :

Fümeci Smokehouse Dana Sosis Jalapeno Cheddar 450 Gr - 500 Gr

İçindekiler :

Isıl işlem görmemiştir. 
Doğal kuzu bağırsağı kullanılmıştır. 
Taze çekilmiş dana eti ve baharatlarla harman edilmiştir.
Soğuk paketlerde taptaze gönderim imkanı.

Fümeci Smokehouse İzmir

Gurmelik hassas bir damak tadıyla beraber sıra dışı olanın peşinde gitme konusunda heves gerektirir. Üstün lezzetler meydana getirmede uzman olan Fümeci Smokehouse, gerçek bir gurme bakış açısıyla işinin içine emek ve değer katan üreticilerden.

Bu eşsiz lezzetleri yaratmak için Trakya’da bulunan özel çiftliklerde beslenen hayvanların eti kullanılmaktadır.

Üretimin A’dan Z’ye her aşamasına gereken özen gösteriliyor. Hayvanlar organik yemlerle beslenip, doğal şartlar altında özgürce hareket ederek kesim olgunluğuna erişmekte.

Lezzetin ortaya çıkışında uğranılan ikinci durak İstanbul. İstanbul’daki üretim tesislerinde yoğun el emeği ile tütsüleme işlemine hazır hale getirilen etler, özel fırınlarda doğal meşe odunu isiyle gurmelerden tam not alacak bir lezzete ulaştırılıyor.

Tütsüleme işlemi ete deyim yerindeyse lezzet dopingi yapmakta. Bunun bilincinde olan Fümeci Smokehouse İzmir, füme et geleneğini yaşatmak ve geliştirmek amacıyla faaliyet gösteriyor.

Ürün Açıklaması

Sosisleri peynir lezzeti ile buluşturan Fümeci Smokehouse'un bir diğer ürünü olan Jalapeno Cheddar, damak zevkini en üst noktalara çıkarmak için geliyor. Sofralarınıza lezzet katacak, enfes tadıyla her daim tüketebileceğiniz bu ürün, Fümeci markasının özel seçeneklerinden bir tanesidir. Siz de bu ürünü hemen Gurmejet.com.tr'den sipariş verebilirsiniz..

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 21-09-2019
    Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
  • 16-09-2019
    Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

  •  08-09-2019
    Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?