Fümeci Smokehouse Gravyerli Sosis 350 Gr - 400 Gr

5,00
Fiyat : ₺40,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Fümeci Smokehouse Gravyerli Sosis 350 Gr - 400 Gr


  Gravyerli Sosis


   • Kahvaltılara lezzet katacak bir ürün.

    Alman sosis lezzetini damaklarınızda hissedin.

    Gravyerli doğal lezzet.

    Fümeci İsviçre kökenli peynirle lezzetlendirilmiştir.

Gravyerli Sosis Nedir?

 • Gurmelik hassas bir damak tadıyla beraber sıra dışı olanın peşinde gitme konusunda heves gerektirir. Üstün lezzetler meydana getirmede uzman olan Fümeci Smokehouse, gerçek bir gurme bakış açısıyla işinin içine emek ve değer katan üreticilerden.

  Tütsüleme işlemi ete deyim yerindeyse lezzet dopingi yapmakta. Bunun bilincinde olan Fümeci Smokehouse İzmir, füme et geleneğini yaşatmak ve geliştirmek amacıyla faaliyet gösteriyor.


  Bu eşsiz lezzetleri yaratmak için Trakya’da bulunan özel çiftliklerde beslenen hayvanların eti kullanılmaktadır. Üretimin A’dan Z’ye her aşamasına gereken özen gösteriliyor. Hayvanlar organik yemlerle beslenip, doğal şartlar altında özgürce hareket ederek kesim olgunluğuna erişmekte. Lezzetin ortaya çıkışında uğranılan ikinci durak İstanbul. İstanbul’daki üretim tesislerinde yoğun el emeği ile tütsüleme işlemine hazır hale getirilen etler, özel fırınlarda doğal meşe odunu isiyle gurmelerden tam not alacak bir lezzete ulaştırılıyor.


Ürün Hakkında

 •  

 • Sosislere farklı bir lezzet katan Fümeci Smokehouse, sizlere sunduğu bir başka seçenek de Gravyerli Sosistir. Fümeci Smokehouse Gravyerli Sosis, İsviçre kökenli bir peynirin sosisle buluşmasından ortaya çıkmıştır. Çok leziz ve barbeküde, kahvaltıda tüketilebilen bu ürünü hemen Gurmejet.com.tr'den sipariş verebilirsiniz.

   

   

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
 • 10-08-2019
  Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
 • 16-08-2019
  Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

 •  08-08-2019
  Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...