Fümeci Smokehouse Gravyerli Sosis 350 Gr - 400 Gr

5,00
Fiyat : ₺40,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Fümeci Smokehouse Gravyerli Sosis 350 Gr - 400 Gr


  Gravyerli Sosis


   • Kahvaltılara lezzet katacak bir ürün.

    Alman sosis lezzetini damaklarınızda hissedin.

    Gravyerli doğal lezzet.

    Fümeci İsviçre kökenli peynirle lezzetlendirilmiştir.

Gravyerli Sosis Nedir?

  • Gurmelik hassas bir damak tadıyla beraber sıra dışı olanın peşinde gitme konusunda heves gerektirir. Üstün lezzetler meydana getirmede uzman olan Fümeci Smokehouse, gerçek bir gurme bakış açısıyla işinin içine emek ve değer katan üreticilerden.

    

  • Tütsüleme işlemi ete deyim yerindeyse lezzet dopingi yapmakta. Bunun bilincinde olan Fümeci Smokehouse, füme et geleneğini yaşatmak ve geliştirmek amacıyla faaliyet gösteriyor.


   Üretimin A’dan Z’ye her aşamasına gereken özen gösteriliyor. Hayvanlar organik yemlerle beslenip, doğal şartlar altında özgürce hareket ederek kesim olgunluğuna erişmekte.

   Bu eşsiz lezzetleri yaratmak için Trakya’da bulunan özel çiftliklerde beslenen hayvanların eti kullanılmaktadır. Üretimin A’dan Z’ye her aşamasına gereken özen gösteriliyor. Hayvanlar organik yemlerle beslenip, doğal şartlar altında özgürce hareket ederek kesim olgunluğuna erişmekte. Lezzetin ortaya çıkışında uğranılan ikinci durak İstanbul. İstanbul’daki üretim tesislerinde yoğun el emeği ile tütsüleme işlemine hazır hale getirilen etler, özel fırınlarda doğal meşe odunu isiyle gurmelerden tam not alacak bir lezzete ulaştırılıyor.


Ürün Hakkında

 •  

 • Sosislere farklı bir lezzet katan Fümeci Smokehouse, sizlere sunduğu bir başka seçenek de Gravyerli Sosistir. Fümeci Smokehouse Gravyerli Sosis, İsviçre kökenli bir peynirin sosisle buluşmasından ortaya çıkmıştır. Çok leziz ve barbeküde, kahvaltıda tüketilebilen bu ürünü hemen Gurmejet.com.tr'den sipariş verebilirsiniz.

   

   

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
 • 21-09-2019
  Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
 • 16-09-2019
  Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

 •  08-09-2019
  Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?