Belle Jardin Organik Yumurta 30 Adet

0,00
Fiyat : ₺49,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Belle Jardin Organik Yumurta 30 Adet

 

 

Kahvaltıların vazgeçilmez tatlarından biri haline gelen, besleyici ve protein bakımından zengin bir besin olan yumurta için, Gurmejet olarak, en doğru üreticilerden almak ve en doğal olanı yemek gerekliliğinin farkındayız. Bu nedenle, hiç bir kimyasal işlemden geçmeyen, doğanın sunduğu sertifikalı doğal yemlerle beslenmiş Belle Jardin tavuklarının ürettiği Belle Jardin Organik Yumurta 30 Adet şimdi sitemizde satışta. 7'Den 70'e herkesin tüketmesini tavsiye ettiğimiz bu besin, online sipariş imkanıyla evinize kadar geliyor.

İzmir'in Güzelbahçe ilçesinde, doğayla iç içe bir ortamda elde edilen organik yumurtaları denemelisiniz...

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...