Fümeci Dana Cotto
Fümeci Dana Cotto

Fümeci Smokehouse Dana Cotto 150 Gr

0,00
Fiyat : ₺31,50(KDV Dahil)

150 TL Üzeri Kargo Bedava
Özel Kutularda Soğuk Gönderim
Koşulsuz İade Garantisi !
Türkiyenin Her Yerine Kargo İmkanı

ADET :

Fümeci Smokehouse Dana Cotto 150 Gr

İçindekiler :

Dana tranç kullanılarak hazırlanmıştır.
Tranç dananın en yağsız bölgesidir.
Özel masajlanarak, 5 gün dinlendirilmiştir.
Özel füme fırınında 10 saat pişirilmiştir.
%100 Dana Eti.

Fümeci Online Satış

Gurmelik hassas bir damak tadıyla beraber sıra dışı olanın peşinde gitme konusunda heves gerektirir. Üstün lezzetler meydana getirmede uzman olan Fümeci Smokehouse, gerçek bir gurme bakış açısıyla işinin içine emek ve değer katan üreticilerden.

Bu eşsiz lezzetleri yaratmak için Trakya’da bulunan özel çiftliklerde beslenen hayvanların eti kullanılmaktadır.

Üretimin A’dan Z’ye her aşamasına gereken özen gösteriliyor. Hayvanlar organik yemlerle beslenip, doğal şartlar altında özgürce hareket ederek kesim olgunluğuna erişmekte.

Lezzetin ortaya çıkışında uğranılan ikinci durak İstanbul. İstanbul’daki üretim tesislerinde yoğun el emeği ile tütsüleme işlemine hazır hale getirilen etler, özel fırınlarda doğal meşe odunu isiyle gurmelerden tam not alacak bir lezzete ulaştırılıyor.

Tütsüleme işlemi ete deyim yerindeyse lezzet dopingi yapmakta. Bunun bilincinde olan Fümeci Smokehouse İzmir, füme et geleneğini yaşatmak ve geliştirmek amacıyla faaliyet gösteriyor.

Ürün Açıklaması

Dananın en yağsız ve en lezzetli kısımlarından biri olan tranç ile hazırlanmış olan Fümeci Smokehouse Dana Cotto, et konusunda lezzet arayanlara eşsiz bir deneyim sunuyor. İki saat boyunca masajlanarak özel baharatlarla hazırlanan bu ürün, 5 gün dinlendirilir. Özel füme yöntemi ile pişirilerek isli bir hale getirilir. Sofralarınıza lezzet katacak bu ürünü hemen siz de Gurmejet farkıyla sipariş verebilirsiniz.

Ürün Tipi
2
Et Çeşidi
Dana
Ürün Miktarı
100
5'li Banner