Fümeci Smokehouse Dana Cotto 150 Gr

0,00
Fiyat : ₺28,50(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Fümeci Smokehouse Dana Cotto 150 Gr
   • Dana tranç kullanılarak hazırlanmıştır.

    Tranç dananın en yağsız bölgesidir.

    Özel masajlanarak, 5 gün dinlendirilmiştir.

    Özel füme fırınında 10 saat pişirilmiştir.

Fümeci Online Satış

  • Gurmelik hassas bir damak tadıyla beraber sıra dışı olanın peşinde gitme konusunda heves gerektirir. Üstün lezzetler meydana getirmede uzman olan Fümeci Smokehouse, gerçek bir gurme bakış açısıyla işinin içine emek ve değer katan üreticilerden.

  • Tütsüleme işlemi ete deyim yerindeyse lezzet dopingi yapmakta. Bunun bilincinde olan Fümeci Smokehouse İzmir,

   füme et geleneğini yaşatmak ve geliştirmek amacıyla faaliyet gösteriyor.

  • Bu eşsiz lezzetleri yaratmak için Trakya’da bulunan özel çiftliklerde beslenen hayvanların eti kullanılmaktadır.

   Üretimin A’dan Z’ye her aşamasına gereken özen gösteriliyor. Hayvanlar organik yemlerle beslenip, doğal şartlar altında özgürce hareket ederek kesim olgunluğuna erişmekte.

   Lezzetin ortaya çıkışında uğranılan ikinci durak İstanbul. İstanbul’daki üretim tesislerinde yoğun el emeği ile tütsüleme işlemine hazır hale getirilen etler, özel fırınlarda doğal meşe odunu isiyle gurmelerden tam not alacak bir lezzete ulaştırılıyor.


Ürün Hakkında

 •  

 • Dananın en yağsız ve en lezzetli kısımlarından biri olan tranç ile hazırlanmış olan Fümeci Smokehouse Dana Cotto, et konusunda lezzet arayanlara eşsiz bir deneyim sunuyor. İki saat boyunca masajlanarak özel baharatlarla hazırlanan bu ürün, 5 gün dinlendirilir. Özel füme yöntemi ile pişirilerek isli bir hale getirilir. Sofralarınıza lezzet katacak bu ürünü hemen siz de Gurmejet farkıyla sipariş verebilirsiniz.

   

   

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
 • 21-09-2019
  Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
 • 16-09-2019
  Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

 •  08-09-2019
  Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?