Neden Gurmejet ? 

 

Organik Beslenmenin önem kazandığı bu dönemde siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermek için artık online olarak da hizmetinizdeyiz. Organik, doğal, sağlıklı ve yöresel ürünlerimizle günlük ihtiyaçlarınıza hitap ettiğimiz gibi, her yerde bulamadığımız özel üretim ve seçme ürünlerimizle de mutfağınıza renk katma konusunda istekliyiz.

 

Gurmejet ailesi olarak ilk günden beri hedefimiz müşterilerimizi en kaliteli ve en taze ürünlerle buluşturmak oldu. Bu doğrultuda ürünlerimizi her zaman direkt üreticiden, ilk elden temin ettik. Türkiye' nin her bölgesinden özel ve butik üretim yapan yerel üreticilere her zaman destek verdik ve vermeye de devam ediyoruz.

 

 

Bilhassa meze, gibi tazeliğin esas olduğu ürünlerde rafta bekleyen ürünleri değil, müşterinin siparişi ardından kendisi için üretilen ürünü siparişinin ertesi günü gibi kısa bir sürede kendisine ulaştırmaktayız. Aynı hassasiyeti diğer tüm ürünlerimizde de göstermekteyiz. Organik ve Doğal ürünlerimiz işinin ehli uzmanlarımız tarafından müşterilerimize özel, üreticisinden sadece müşterilerimiz için seçilmektedir.

 

Bizim için her zaman öncelik siz müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenidir. Bu doğrultuda seçtiğimiz her yeni ürünümüze aynı titizliği göstermek bizim için bir ödev ve sorumluluktur. Bu sorumluluğun bilinciyle sizlere her zaman en çeşitli ve kaliteli ürünü mümkün olan en kısa sürede teslim etmek temel gayelerimizdendir.