Mina Glutensiz Pudra Şekeri 250 Gr

0,00
Marka : Mina
Fiyat : ₺6,75(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Mina Glutensiz Pudra Şekeri, 250 gramdır ve teknolojinin son haliyle iyice öğütülerek üretilmiştir. İçeriğinde kesinlikle gluten veya katkı maddesi bulunmamaktadır. İnsan sağlığına uygun olarak üretilen bu gıda ile rahatlıkla lezzetli tarifler hazırlayabilir aynı zamanda da rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Mina Glutensiz Pudra Şekeri, kek, pasta, kurabiye ve sütlü tatlıların yapımında kullanılabilmektedir. Ayrıca meyve, meyve salatası, çörek ve börek tatlandırmalarında da kullanılabilmektedir.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...