Beeo Lavanta Balı Ham Bal 300 Gr
Beeo Lavanta Balı Ham Bal 300 Gr
Beeo Lavanta Balı Ham Bal 300 Gr

Beeo Lavanta Balı Ham Bal 300 Gr

0,00
Marka : Beeo
Fiyat : ₺74,90(KDV Dahil)

150 TL Üzeri Kargo Bedava
Hızlı Kargo
Koşulsuz İade Garantisi !
Türkiyenin Her Yerine Kargo İmkanı

ADET :

Beeo Lavanta Balı Ham Bal 300 Gr

İçindekiler:

Anadolu'nun eşsiz tadı.

Organik Bal 

Sahip olduğu besin öğeleri sebebiyle yüzyıllardır insanlar nazarında şifa ile özdeşleşmiş bir gıda olan balın tüketimi günümüzde çok dikkatli olmayı gerektiriyor. Konvansiyonel arıcılıkta kanserojen madde olan parafin ve naftalin kullanımı, elde edilen balın yarar yerine zarar verici niteliğe bürünmesine neden olmaktadır. Bunun yanı sıra konvansiyonel üretimde maliyeti düşürmek için kullanılan yöntemler, balın lezzetini büyük ölçüde düşürüyor.

Pek çok gıdada olduğu gibi balda da sağlık ve orijinal lezzet için organik alternatiflere yönelmek gerekiyor. Organik Bal, üretimin her aşamasında ve her detayında sağlık ve lezzet için gerekli önlemler alınarak elde edilir. Tarım Bakanlığı’nın yetkilendirdiği sertifikasyon kuruluşları tarafından denetlenen üretim süreci sonunda güvenle tüketilebilecek niteliğe sahip bal üretilir. Organik arıcılıkta kovanlarda yer alan mumlar toksik kimyasallardan üretilenler değil organik mumdur. Mevzuata göre, organik üretim yapılan kovanlar, konvansiyonel arıcılık yapılan alanlardan, sanayi alanlarından ve ilaçlı tarım alanlarından belirli bir uzaklıkta bulunmalı. İlçe tarım müdürlüklerinin organik arıcılık için belirlediği bu noktalarda sadece organik kovanlar yer alabilmektedir.

İhtiyaç halinde konvansiyonel arıcılıkta kullanılan ilaçların organik arıcılıkta kullanılmaması gerekiyor. Organik üretimde sertifikasyon kuruluşunun izin verdiği, Organik Tarımın Esasları ve Uygulamasına İlişkin Yönetmelikte belirtilen ilaçlar kullanılmaktadır. Bal satın alırken hangi ürünün organik olduğunu ürün üzerindeki etiketi inceleyerek anlayabilirsiniz. Organik ürünler ambalaj üzerinde, Tarım Bakanlığı’nın “organik” logosuyla satışa sunulur.

Beeo Lavanta Balı

Bal tarihi yönden de bir anlamı olan leziz ve mucize faydalara sahip doğal bir tüketim ürünüdür. Genellikle kahvaltılarda günün ilk öğününde tüketilen ballar, farklı çeşitlere de sahiptir. Organik ve doğal olanının her zaman tercih edilmesi gerekmektedir. Beeo Lavanta Balı, arıların lavanta bitkilerinin nektarlarından ve polenlerinden çıkardığı gerçek koku ve aroması ile sofralarınıza sunuluyor. Helal sertifikalı ve en saf haliyle sizlere sunulan bu ürün, kahvaltılarınızın vazgeçilmezi haline gelecektir. Besin değeri korunmuş ve tamamen doğal bu ürünü hemen siz de Gurmejet.com.tr'den sipariş verebilirsiniz.

Ürün Miktarı
300
Bal Çeşidi
Diğer
5'li Banner