Kehribal Bitlis Çiçek Balı 850 Gr

0,00
Marka : Kehribal
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Kehribal Bitlis Çiçek Balı 850 Gr 

  

Kahvaltı sofralarınızın vazgeçilmezi olan ballar, faydaları ile insanlara şifa olmaya devam ediyor. Tarihi bir yönü de bulunan balların, 7'den 70'e herkese bir faydası olması tüketim konusunu da maksimum seviyelere çıkarıyor. Kehribal Bitlis Çiçek Balı, mucizevi etkileri ile günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılıyor. Türkiye'nin tescilli marka ve ürünlerinden biri olan Kehri bal üstün lezzeti ile sabahlarınıza lezzet ve şifa katmak için sizi bekliyor.

Bitlis'in Ahlat ilçesinde 30 yıllık tecrübe ile üretilerek size Kehribal güvencesiyle sunulan mucize besin çiçek balı. Ürünlerin tamamı doğal olarak üretilmektedir.
Kehribal, 2015 yılında İTÜ, TÜBİTAK ve Yıldız Teknik Üniversitesi'nin öncülüğünde düzenlenen bal yarışmasında 400 bal arasında 1. olmuştur.
2017 yılında Apimondia Dünya Arıcılık Kongresi’nde dünya 5. Si olmuştur.
Nadir olarak 3000 bitki özünün analiz edildiği, özel ballardan biridir. 
detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...