Kehribal Bitlis Çiçek Balı 850 Gr

0,00
Marka : Kehribal
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Kehribal Bitlis Çiçek Balı 850 Gr 

  

Kahvaltı sofralarınızın vazgeçilmezi olan ballar, faydaları ile insanlara şifa olmaya devam ediyor. Tarihi bir yönü de bulunan balların, 7'den 70'e herkese bir faydası olması tüketim konusunu da maksimum seviyelere çıkarıyor. Kehribal Bitlis Çiçek Balı, mucizevi etkileri ile günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılıyor. Türkiye'nin tescilli marka ve ürünlerinden biri olan Kehri bal üstün lezzeti ile sabahlarınıza lezzet ve şifa katmak için sizi bekliyor.

Bitlis'in Ahlat ilçesinde 30 yıllık tecrübe ile üretilerek size Kehribal güvencesiyle sunulan mucize besin çiçek balı. Ürünlerin tamamı doğal olarak üretilmektedir.
Kehribal, 2015 yılında İTÜ, TÜBİTAK ve Yıldız Teknik Üniversitesi'nin öncülüğünde düzenlenen bal yarışmasında 400 bal arasında 1. olmuştur.
2017 yılında Apimondia Dünya Arıcılık Kongresi’nde dünya 5. Si olmuştur.
Nadir olarak 3000 bitki özünün analiz edildiği, özel ballardan biridir. 
detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
 • Kombucha 2200 Nedir
  21-03-2019
  Kombucha 2200 Nedir, Ne İşe Yarar? Tüm bu soruları tek bir yazı ile yanıtlamak istiyorsanız, hemen tıklayın ve yazımızı okumaya başlayın. Özel aromaları ve doğal yapısı ile bambaşka bir lezzet deneyimine hazır olun...
 • Sade Yağ Ghee Lezzeti
  29-03-2019
  Sade Yağ Ghee Hakkında Neler Biliyorsunuz ? İşte size bilmediğinizi öğretecek tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Keyifle Sade Yağ hakkında tüm bilgiyi alabileceksiniz..
 • Hangi Marka Organik Yumurta
   08-04-2019
  Kahvaltılarda farklı bir tat, farklı bir lezzet arayanlara özel Ece Organik Yumurta ürünlerini denediniz mi ? Tamamen doğal ve katkısız süreçlerden geçen yumurtalar, bildiklerinizi değiştirecek...