Kehribal Bitlis Çiçek Balı 850 Gr

0,00
Marka : Kehribal
Fiyat : ₺95,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Kehribal Bitlis Çiçek Balı 850 Gr 

  

Kahvaltı sofralarınızın vazgeçilmezi olan ballar, faydaları ile insanlara şifa olmaya devam ediyor. Tarihi bir yönü de bulunan balların, 7'den 70'e herkese bir faydası olması tüketim konusunu da maksimum seviyelere çıkarıyor. Kehribal Bitlis Çiçek Balı, mucizevi etkileri ile günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılıyor. Türkiye'nin tescilli marka ve ürünlerinden biri olan Kehri bal üstün lezzeti ile sabahlarınıza lezzet ve şifa katmak için sizi bekliyor.

Bitlis'in Ahlat ilçesinde 30 yıllık tecrübe ile üretilerek size Kehribal güvencesiyle sunulan mucize besin çiçek balı. Ürünlerin tamamı doğal olarak üretilmektedir.
Kehribal, 2015 yılında İTÜ, TÜBİTAK ve Yıldız Teknik Üniversitesi'nin öncülüğünde düzenlenen bal yarışmasında 400 bal arasında 1. olmuştur.
2017 yılında Apimondia Dünya Arıcılık Kongresi’nde dünya 5. Si olmuştur.
Nadir olarak 3000 bitki özünün analiz edildiği, özel ballardan biridir. 
yeni blog
Blog Sayfamız
  • 21-09-2019
    Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
  • 16-09-2019
    Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

  •  08-09-2019
    Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?