Kehribal Bitlis Süzme Çiçek Balı 240 Gr

0,00
Marka : Kehribal
Fiyat : ₺32,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Kehribal Bitlis Süzme Çiçek Balı 240 Gr 

Sahip olduğu besin öğeleri sebebiyle yüzyıllardır insanlar nazarında şifa ile özdeşleşmiş bir gıda olan balın tüketimi günümüzde çok dikkatli olmayı gerektiriyor. Orijinal, kaliteli ve organik bal satın almanın oldukça güç olduğu şu dönemde, sizler için her zaman doğalı sunan Gurmejet'in Kehribal ürünleri eşsiz bir çözüm sunuyor. 


İçerdiği yüksek besin değerleri ile günlük tüketimde ciddi etkilere sahip Kehribal Bitlis Süzme Çiçek Balı, tamamen doğal olarak üretilmiştir. Ülkemize özgü tatlardan biri olan bu ürün şimdi Gurmejet ile sofralarınıza geliyor..

 

Bitlis'in Ahlat ilçesinde 30 yıllık tecrübe ile üretilerek size Kehribal güvencesiyle sunulan mucize besin çiçek balı. Ürünlerin tamamı doğal olarak üretilmektedir.

Kehribal, 2015 yılında İTÜ, TÜBİTAK ve Yıldız Teknik Üniversitesi'nin öncülüğünde düzenlenen bal yarışmasında 400 bal arasında 1. olmuştur.

2017 yılında Apimondia Dünya Arıcılık Kongresi’ nde dünya 5.si olmuştur.

Nadir olarak 3000 bitki özünün analiz edildiği, özel ballardan biridir. 
yeni blog
Blog Sayfamız
  • 21-09-2019
    Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
  • 16-09-2019
    Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

  •  08-09-2019
    Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?