Kehribal Bitlis Süzme Çiçek Balı 460 Gr

0,00
Marka : Kehribal
Fiyat : ₺55,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Kehribal Bitlis Süzme Çiçek Balı 460 Gr 

Sahip olduğu besin öğeleri sebebiyle yüzyıllardır insanlar nazarında şifa ile özdeşleşmiş bir gıda olan balın tüketimi günümüzde çok dikkatli olmayı gerektiriyor. Orijinal, kaliteli ve organik bal satın almanın oldukça güç olduğu şu dönemde, sizler için her zaman doğalı sunan Gurmejet'in Kehribal ürünleri eşsiz bir çözüm sunuyor. 


İçerdiği yüksek besin değerleri ile günlük tüketimde ciddi etkilere sahip Kehribal Bitlis Süzme Çiçek Balı, tamamen doğal olarak üretilmiştir. Ülkemize özgü tatlardan biri olan bu ürün şimdi Gurmejet ile sofralarınıza geliyor..

 

Bitlis'in Ahlat ilçesinde 30 yıllık tecrübe ile üretilerek size Kehribal güvencesiyle sunulan mucize besin çiçek balı. Ürünlerin tamamı doğal olarak üretilmektedir.

Kehribal, 2015 yılında İTÜ, TÜBİTAK ve Yıldız Teknik Üniversitesi'nin öncülüğünde düzenlenen bal yarışmasında 400 bal arasında 1. olmuştur.

2017 yılında Apimondia Dünya Arıcılık Kongresi’ nde dünya 5.si olmuştur.

Nadir olarak 3000 bitki özünün analiz edildiği, özel ballardan biridir. 
detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...