Beeo Lavanta Balı Ham Bal 300 Gr

0,00
Marka : Beeo
Fiyat : ₺64,90(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Beeo Lavanta Balı Ham Bal 300 Gr

 

Bal tarihi yönden de bir anlamı olan leziz ve mucize faydalara sahip doğal bir tüketim ürünüdür. Genellikle kahvaltılarda günün ilk öğününde tüketilen ballar, farklı çeşitlere de sahiptir. Organik ve doğal olanının her zaman tercih edilmesi gerekmektedir. Beeo Lavanta Balı, arıların lavanta bitkilerinin nektarlarından ve polenlerinden çıkardığı gerçek koku ve aroması ile sofralarınıza sunuluyor. Helal sertifikalı ve en saf haliyle sizlere sunulan bu ürün, kahvaltılarınızın vazgeçilmezi haline gelecektir. Besin değeri korunmuş ve tamamen doğal bu ürünü hemen siz de Gurmejet.com.tr'den sipariş verebilirsiniz.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...