Ortav Füme Bıldırcın 2 Adet

0,00
Marka : Ortav
Fiyat : ₺20,00(KDV Dahil)

100 TL Üzeri Kargo Bedava
Özel Kutularda Soğuk Gönderim
Koşulsuz İade Garantisi !
Türkiyenin Her Yerine Kargo İmkanı

ADET :

Ortav Füme Bıldırcın 1 Adet

İçindekiler :

A, B ve E vitamini bakımından zengin.

Temizlenmiş olarak, pişirilmeye hazır haldedir.

%100 Doğal ve katkısız bir üründür.

Toplam 4 adet bıldırcın ağırlığı ortalama 600 - 750 Gr' dır.

Bıldırcın Eti Faydaları

Protein değeri son derece yüksek olan bıldırcın etinin lezzetinden bahsedip faydalarından bahsetmemek olmaz. Proteine ek olarak B grubundan B1, B2 ve B12 vitaminleri ve E vitamini, bıldırcın eti besin öğeleri içeriğinde yüksek oranlara sahip.

Bağışıklık sistemini güçlendiren, hücre yenilenmesini hızlandıran, kas oluşumunu destekleyen bıldırcın eti ayrıca sindirim sistemi üzerinde de net şekilde gözlenebilir olumlu etkilere sahip.

Çeşitli mide ve bağırsak rahatsızlıklarına karşı koruyucu önlem olarak yeterli miktarda ve düzenli olarak bıldırcın eti tüketilebilir.

Ortav Füme Bıldırcın

Her yerde bulamayacağınız bir lezzet, Ortav Füme Bıldırcın, özenle seçilmiş bıldırcınların, özel odun ateşinde, uzun süreler işlem görmesi sonucu elde edilir. Ekstra koruyucu madde içermez. Siz de farklı ve katkısız lezzetler arıyorsanız bu füme bıldırcın ürününü online sipariş imkanıyla Gurmejet.com.tr'den satın alabilirsiniz.

Bıldırcın füme de kullanılan bıldırcınlar etlik tabir edilen 47-50 gün arsında yetişen eti yumuşak olan bıldırcınlardan yapılmakta olup 8 saat kiraz odunu talaşı ateşinde ısıl işlem görerek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

5'li Banner