Ortav Füme Bıldırcın 2 Adet

0,00
Marka : Ortav
Fiyat : ₺20,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Ortav Füme Bıldırcın 2 Adet
   • A, B ve E vitamini bakımından zengin.

    Yüksek protein değerine sahiptir.

    %100 Doğal ve katkısız bir üründür.

    Maksimum lezzet.

Bıldırcın Eti Faydaları

  • Protein değeri son derece yüksek olan bıldırcın etinin lezzetinden bahsedip faydalarından bahsetmemek olmaz. Proteine ek olarak B grubundan B1, B2 ve B12 vitaminleri ve E vitamini, bıldırcın eti besin öğeleri içeriğinde yüksek oranlara sahip. 


   Bağışıklık sistemini güçlendiren, hücre yenilenmesini hızlandıran, kas oluşumunu destekleyen bıldırcın eti ayrıca sindirim sistemi üzerinde de net şekilde gözlenebilir olumlu etkilere sahip.

   Çeşitli mide ve bağırsak rahatsızlıklarına karşı koruyucu önlem olarak yeterli miktarda ve düzenli olarak bıldırcın eti tüketilebilir.

Ürün Hakkında

 •  

 • Her yerde bulamayacağınız bir lezzet, Ortav Füme Bıldırcın, özenle seçilmiş bıldırcınların, özel odun ateşinde, uzun süreler işlem görmesi sonucu elde edilir. Ekstra koruyucu madde içermez. Siz de farklı ve katkısız lezzetler arıyorsanız bu füme bıldırcın ürününü online sipariş imkanıyla Gurmejet.com.tr'den satın alabilirsiniz. 

   

  Bıldırcın füme de kullanılan bıldırcınlar etlik tabir edilen 47-50 gün arsında yetişen eti yumuşak olan bıldırcınlardan yapılmakta olup 8 saat kiraz odunu talaşı ateşinde ısıl işlem görerek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

   

   

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
 • 10-08-2019
  Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
 • 16-08-2019
  Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

 •  08-08-2019
  Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...