Ortav Füme Bıldırcın 2 Adet

0,00
Marka : Ortav
Fiyat : ₺20,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Ortav Füme Bıldırcın 2 Adet
   • A, B ve E vitamini bakımından zengin.

    Yüksek protein değerine sahiptir.

    %100 Doğal ve katkısız bir üründür.

    Maksimum lezzet.

Bıldırcın Eti Faydaları

  • Protein değeri son derece yüksek olan bıldırcın etinin lezzetinden bahsedip faydalarından bahsetmemek olmaz. Proteine ek olarak B grubundan B1, B2 ve B12 vitaminleri ve E vitamini, bıldırcın eti besin öğeleri içeriğinde yüksek oranlara sahip. 


   Bağışıklık sistemini güçlendiren, hücre yenilenmesini hızlandıran, kas oluşumunu destekleyen bıldırcın eti ayrıca sindirim sistemi üzerinde de net şekilde gözlenebilir olumlu etkilere sahip.

   Çeşitli mide ve bağırsak rahatsızlıklarına karşı koruyucu önlem olarak yeterli miktarda ve düzenli olarak bıldırcın eti tüketilebilir.

Ürün Hakkında

 •  

 • Her yerde bulamayacağınız bir lezzet, Ortav Füme Bıldırcın, özenle seçilmiş bıldırcınların, özel odun ateşinde, uzun süreler işlem görmesi sonucu elde edilir. Ekstra koruyucu madde içermez. Siz de farklı ve katkısız lezzetler arıyorsanız bu füme bıldırcın ürününü online sipariş imkanıyla Gurmejet.com.tr'den satın alabilirsiniz. 

   

  Bıldırcın füme de kullanılan bıldırcınlar etlik tabir edilen 47-50 gün arsında yetişen eti yumuşak olan bıldırcınlardan yapılmakta olup 8 saat kiraz odunu talaşı ateşinde ısıl işlem görerek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

   

   

yeni blog
Blog Sayfamız
 • 21-09-2019
  Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
 • 16-09-2019
  Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

 •  08-09-2019
  Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?