Fümeci Smokehouse Kuru Et Kontrfile 150 Gr

4,00
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺35,25(KDV Dahil)
İndirimli : ₺31,37(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Fümeci Smokehouse Kuru Et Kontrfile 150 Gr
  • Özel tuzlarla en iyi dana eti kullanılarak hazırlanmıştır.     
   İki hafta dinlendirilmiştir.     
   Doğal odun dumanı ile islenerek paketlenmiştir.

   Kontrfile et lezzetini damağınızda hissedin.

Fümeci Online Sipariş

   • Gurmelik hassas bir damak tadıyla beraber sıra dışı olanın peşinde gitme konusunda heves gerektirir. Üstün lezzetler meydana getirmede uzman olan Fümeci Smokehouse, gerçek bir gurme bakış açısıyla işinin içine emek ve değer katan üreticilerden.

   Bu eşsiz lezzetleri yaratmak için Trakya’da bulunan özel çiftliklerde beslenen hayvanların eti kullanılmaktadır.

   Üretimin A’dan Z’ye her aşamasına gereken özen gösteriliyor. Hayvanlar organik yemlerle beslenip, doğal şartlar altında özgürce hareket ederek kesim olgunluğuna erişmekte.

   Lezzetin ortaya çıkışında uğranılan ikinci durak İstanbul. İstanbul’daki üretim tesislerinde yoğun el emeği ile tütsüleme işlemine hazır hale getirilen etler, özel fırınlarda doğal meşe odunu isiyle gurmelerden tam not alacak bir lezzete ulaştırılıyor.

   • Tütsüleme işlemi ete deyim yerindeyse lezzet dopingi yapmakta. Bunun bilincinde olan Fümeci Smokehouse İzmir,

    füme et geleneğini yaşatmak ve geliştirmek amacıyla faaliyet gösteriyor.

Ürün Hakkında

 • %100 sığır etinden üretilmiş, doğal ve katkısız bir lezzet olan Fümeci Smokehouse Kuru Et Kontrfile 150 Gr ile tanışın. Özel baharat karışımı ile 3 saat masajlanan kontrafile etler, 1 hafta dinlendirildikten sonra fırınlama ve tütsüleme aşamalarından geçer. Özellikle yağsız et tercih edenler için sunulan bu özel et ile isterseniz kahvaltılarınızı süsleyin, isterseniz mezelerinizi ve soslarınızı zenginleştirin. Eşsiz lezzetteki bu ürünü Gurmejet.com.tr farkıyla satın almak için online siparişinizi şimdi verebilirsiniz. 

Benzer Ürünler
yeni blog
Blog Sayfamız
 • 21-09-2019
  Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
 • 16-09-2019
  Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

 •  08-09-2019
  Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?