Fümeci Smokehouse Kuru Et Kontrfile 150 Gr

4,00
Fiyat : ₺35,25(KDV Dahil)

 

ADET

Artır Azalt

Fümeci Smokehouse Kuru Et Kontrfile 150 Gr
   • Özel tuzlarla en iyi dana eti kullanılarak hazırlanmıştır.

    İki hafta dinlendirilmiştir.

    Doğal odun dumanı ile islenerek paketlenmiştir.

    Kontrfile et lezzetini damağınızda hissedin.

Fümeci Online Sipariş

   • Gurmelik hassas bir damak tadıyla beraber sıra dışı olanın peşinde gitme konusunda heves gerektirir. Üstün lezzetler meydana getirmede uzman olan Fümeci Smokehouse, gerçek bir gurme bakış açısıyla işinin içine emek ve değer katan üreticilerden.

   • Tütsüleme işlemi ete deyim yerindeyse lezzet dopingi yapmakta. Bunun bilincinde olan Fümeci Smokehouse İzmir,

    füme et geleneğini yaşatmak ve geliştirmek amacıyla faaliyet gösteriyor.

   • Bu eşsiz lezzetleri yaratmak için Trakya’da bulunan özel çiftliklerde beslenen hayvanların eti kullanılmaktadır.

    Üretimin A’dan Z’ye her aşamasına gereken özen gösteriliyor. Hayvanlar organik yemlerle beslenip, doğal şartlar altında özgürce hareket ederek kesim olgunluğuna erişmekte.

    Lezzetin ortaya çıkışında uğranılan ikinci durak İstanbul. İstanbul’daki üretim tesislerinde yoğun el emeği ile tütsüleme işlemine hazır hale getirilen etler, özel fırınlarda doğal meşe odunu isiyle gurmelerden tam not alacak bir lezzete ulaştırılıyor.


Ürün Hakkında

 •  

 • %100 sığır etinden üretilmiş, doğal ve katkısız bir lezzet olan Fümeci Smokehouse Kuru Et Kontrfile 150 Gr ile tanışın. Özel baharat karışımı ile 3 saat masajlanan kontrafile etler, 1 hafta dinlendirildikten sonra fırınlama ve tütsüleme aşamalarından geçer. Özellikle yağsız et tercih edenler için sunulan bu özel et ile isterseniz kahvaltılarınızı süsleyin, isterseniz mezelerinizi ve soslarınızı zenginleştirin. Eşsiz lezzetteki bu ürünü Gurmejet.com.tr farkıyla satın almak için online siparişinizi şimdi verebilirsiniz. 

 •  

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
 • 10-08-2019
  Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
 • 16-08-2019
  Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

 •  08-08-2019
  Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...