Trabzon Tuzlu Tereyağı 500 Gr

0,00
Fiyat : ₺24,95(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Trabzon Tuzlu Tereyağı 500 Gr

 

Tereyağı içine katıldığı her yemeğe tat ve lezzet katarken, Türk mutfağının da vazgeçilmezlerinden biri olmuştur. Karadeniz bölgesinde sıkça tüketilen tereyağ, tuzlu ve tuzsuz gibi çeşitlere de sahiptir. Sizler için sitemizde satışa sunduğumuz Trabzon Tuzlu Tereyağı, hiçbir katkı maddesi içermeden geleneksel yöntemlerle hazırlanmıştır. Trabzon'un köy ve yaylalarında doğal yöntemlerle sofranıza kadar ulaştırılan bu ürünü hemen sitemizden sipariş verebilirsiniz.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...