Tombul Organik Bebek Tarhanasi 500 Gr

0,00
Marka : Tombul
Fiyat : ₺20,50(KDV Dahil)
ADET :

Çorbanın en besleyici formülünden çocuklarınız da mahrum kalmasın istiyorsanız Tombul Organik Bebek ve Çocuk Tarhanası’nı sepetinize eklemeyi unutmayın.

Ürünün içeriğindeki besinler tamamen organik koşullarda yetiştirilmiştir. Hazırlığı oldukça pratik Tombul Organik Bebek ve Çocuk Tarhanası annelerin de en büyük yardımcısı olacak.

Bebek tarhanasını tüm çorbalarınıza, tuzlu kek ve poğaçalarınıza 1-2 kaşık ekleyerek, yemeklerinizin besin değerini arttırabilirsiniz.

Tombul Organik Bebek ve Çocuk Tarhanası, koruyucu, renklendirici ve tuz içermez.


yeni blog
Blog Sayfamız
  • 21-09-2019
    Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
  • 16-09-2019
    Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

  •  08-09-2019
    Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?