Tombul Organik Bebek Tarhanasi 500 Gr

0,00
Marka : Tombul
Fiyat : ₺17,95(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Çorbanın en besleyici formülünden çocuklarınız da mahrum kalmasın istiyorsanız Tombul Organik Bebek ve Çocuk Tarhanası’nı sepetinize eklemeyi unutmayın.

Ürünün içeriğindeki besinler tamamen organik koşullarda yetiştirilmiştir. Hazırlığı oldukça pratik Tombul Organik Bebek ve Çocuk Tarhanası annelerin de en büyük yardımcısı olacak.

Bebek tarhanasını tüm çorbalarınıza, tuzlu kek ve poğaçalarınıza 1-2 kaşık ekleyerek, yemeklerinizin besin değerini arttırabilirsiniz.

Tombul Organik Bebek ve Çocuk Tarhanası, koruyucu, renklendirici ve tuz içermez.


detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...