The Lifeco Organik Hindistan Cevizi Yağı 150 Ml

0,00
Fiyat : ₺37,50(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

The Lifeco Organik Hindistan Cevizi Yağı 150 Ml

 

Soğuk sıkım olarak üretilen, %100 doğal ve katkısız The Lifeco Organik Hindistan Cevizi Yağı 150 Ml şimdi Gurmejet.com.tr farkıyla satışta. İsterseniz bu yağı tatlı, kek, pasta yapımında lezzet verme ve tatlandırma için kullanabilirsiniz; isterseniz kozmetik anlamda, saç maskesi, güneş koruyucu veya aromaterapi yağı olarak kullanabilirsiniz. Online alışveriş imkanıyla sahip olmak için siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

 

 

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...