Susitaş Acı Biber Salçası 700 Gr

0,00
Marka : Susitaş
Fiyat : ₺13,75(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Susitaş Acı Biber Salçası 700 Gr 

 

Yemeklerin vazgeçilmez ögesi olan salçalar, yemeklere kattığı lezzet ile Türk mutfağında birçok tarifin olmazsa olmazı haline gelmiştir. Tabii ki lezzetli salçaları tercih etmek de bir o kadar zor bir hale gelmiştir. Susitaş bu sorunu ortadan kaldırıyor ve sizlere harika bir ürün öneriyor.. Mevsiminde toplanmış biberlerden yapılmış olan bu salça, acı özelliği ile acı sevenlerin beğenisine sunuluyor. 

 

Mevsiminde özenle toplanmış biberlerin steril ortamda kurutulup işlendikten sonra şişelenme işlemi sonrasında sofralarınıza ulaşır. Yemeklerinize ayrı bir lezzet katacak Susitaş Acı Biber Salçası %100 doğal ürünlerdir.

Susitaş farkıyla…

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...