Susitaş Acı Biber Salçası 700 Gr

0,00
Marka : Susitaş
Fiyat : ₺13,75(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Susitaş Acı Biber Salçası 700 Gr 

 

Yemeklerin vazgeçilmez ögesi olan salçalar, yemeklere kattığı lezzet ile Türk mutfağında birçok tarifin olmazsa olmazı haline gelmiştir. Tabii ki lezzetli salçaları tercih etmek de bir o kadar zor bir hale gelmiştir. Susitaş bu sorunu ortadan kaldırıyor ve sizlere harika bir ürün öneriyor.. Mevsiminde toplanmış biberlerden yapılmış olan bu salça, acı özelliği ile acı sevenlerin beğenisine sunuluyor. 

 

Mevsiminde özenle toplanmış biberlerin steril ortamda kurutulup işlendikten sonra şişelenme işlemi sonrasında sofralarınıza ulaşır. Yemeklerinize ayrı bir lezzet katacak Susitaş Acı Biber Salçası %100 doğal ürünlerdir.

Susitaş farkıyla…

İçindekiler: Acı Kırmızı Biber, İlave tuz kuru maddede %3, Sitrik Asit

Serin ve kuru yerde saklayınız. Direk güneş ışığına maruz bırakmayınız. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız.

Kullanma Talimatı: Ürün açıldıktan sonra daha uzun süre kullanmak ve hava ile temasını engellemek için üzerine bitkisel yağ ilave edebilirsiniz. Salçanızı her seferinde kuru kaşık ile kullanınız.

Besin Değerleri

Enerji (kj/kcal)

Doymuş Yağ

Karbonhidrat

Lit

Protein

Tuz

100g İçin

1,0

0,1

14,6

0,8

4,0

0,6

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 21-09-2019
    Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
  • 16-09-2019
    Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

  •  08-09-2019
    Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?