Şahin Bonfile Pastırma 150 Gr

0,00
Marka : Şahin
Fiyat : ₺26,95(KDV Dahil)

100 TL Üzeri Kargo Bedava
Özel Kutularda Soğuk Gönderim
Koşulsuz İade Garantisi !
Türkiyenin Her Yerine Kargo İmkanı

ADET :

Şahin Bonfile Pastırma 150 Gr
  • Bonfile pastırma, fabrikamızda kesimi gerçekleşen büyük baş hayvanların 400 kg’lık karkas etinden yalnızca 1 ila 3 kg aralığında çıkmaktadır. Bu da etin en özel ve kıymetli halidir. Pastırmaya ayrı bir yumuşaklık ve eşsiz bir lezzet katmaktadır.


     


     
   Çocukların yiyebileceği tada sahiptir. Normal baharat düzeyine sahiptir.


     
   Soya, Nişasta vb katkı maddeleri içermez. 

Tire Köfte Lezzeti

 • astırma, Türk mutfağının ve sofralarının vazgeçilmez lezzetlerinin başında gelmektedir. Pastırma sığır, manda ve benzeri büyük baş hayvanların pastırma yapmaya müsait olan bölgelerinden çıkarılan etlerin tuzlanması, yıkanması, baskılanması, kurutulması ve çemenlenmesiyle elde edilen salamura bir et ürünüdür.Pastırma yapmak için öncelikle belirlenen etler büyük parçalar halinde kemiklerinden ayrılır. Bu işleme söküm adı verilmektedir. Bundan sonra açım adı verilen aşamaya geçilir. Bu aşamada etlerin içinde yer alan lenf yumruları, sinirler, damarlar ve fazlalık yağlardan arındırılması gerçekleştirilir. Temizlenen etler bu aşamanın sonunda şekillendirilir ve dikdörtgen bir hale getirilir.

Ürün Hakkında

 • Türk mutfağının geleneksel ve eşsiz lezzetlerinden biri olan Şahin Bonfile Pastırma ürünü, çiğ etin baharat ve tuzla kurutulmasıyla hazırlanır. Her öğünde beğenilerek yenen vazgeçilmez lezzetin tadı, kurutma işlemi sırasında özel baharat karışımıyla hazırlanan çemenle kaplanmasından gelir. Çemenin birçok baharatın bir araya gelmesiyle kazandığı benzersiz aroma, ürünüm karakteristik lezzetini ve kokusunu oluşturur.

  Birinci kalite bifteklik etten hazırlanmıştır. Dananın sırt ve arka kısmında bulunan bir parçadır. Hayvanın sağ ve sol olmak üzere her iki yanında birer adet bulunan kas dokusudur. Toplam ağırlığı 1,5-2,5 kilogram arasında değişir. Hayvanın arka kısmında bulunan ve oldukça çalışan bir kas dokusu olduğu için yağ barındırmaz.

5'li Banner