Ots Organik Natural Sızma Zeytinyağı 750 Ml

0,00
Marka : Ots
Fiyat : ₺44,00(KDV Dahil)
ADET :

Ots Organik Natural Sızma Zeytinyağı 750 Ml

   

 

Organik tarım kurallarıyla üretilmiş zeytinlerin, hiç bekletilmeden, hemen sıkılmasıyla elde edilen ve bu şekilde antioksidan özelliğini kaybetmeyen Ots Organik Natural Sızma Zeytinyağı 750 Ml şimdi Gurmejet.com.tr farkıyla satışta. Soğuk yemeklerde, salatalarda veya soslarda rahatlıkla kullanabileceğiniz, en saf ve lezzetli haliyle sunulan bu zeytinyağına, online sipariş imkanıyla sahip olabilirsiniz.

 

Günümüzde sağlıklı gıdalara erişim zorluğu modern zamanların en büyük sorunlarından biridir. Özellikle sağlıklı gıdaların taze ve hızlı bir şekilde tüketiciye aktarımı konusunda kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkan Gurmejet, online alışveriş imkanıyla sizlere pratik ve rahat alışverişin keyfini sunuyor. Doğal beslenmeye ve sağlıklı yaşama önem veren herkes için tazelik garantisi ve uygun ödeme koşulları Gurmejet.com.tr'de sizi bekliyor.

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 21-09-2019
    Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
  • 16-09-2019
    Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

  •  08-09-2019
    Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?