Ots Organik Ekstra Geleneksel Çilek Reçeli 360 Gr

0,00
Marka : Ots
Fiyat : ₺29,75(KDV Dahil)

100 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme Avantajı
Koşulsuz İade Garantisi !
Türkiyenin Her Yerine Kargo İmkanı

ADET :

Ots Organik Ekstra Geleneksel Çilek Reçeli 360 Gr

İçindekiler :

Organik elma suyu konsantresi, Asitlik düzenleyici (sitrik asit)

Besin Değerleri/100g :

 
Enerji : 266 kcal
Yağ : 0 g
Karbonhidrat : 69.5 g
Protein : 0,3 g
Tuz : 0 g
Şekerler : 68 g

Ots Organik Reçel

Karşı koyması zor tatları ve albenili renkleriyle reçellerden vazgeçmek birçoğumuz için mümkün değil. Meyvenin en tatlı hali olan reçeller de tercihinizi organik olanlardan yana kullanmanız, kendi sağlığınız ve sevdiklerinizin sağlığı için büyük önem taşıyor.

Peki, organik alternatifleri tercih edilebilir kılan şey ne? Organik gıda tüketmek neden bu kadar önemli?

Organik gıda, yetiştirilmesinde/işlenmesinde böcek ilacı, yabani ot öldürücü ilaç, yapay gübre, hormon, antibiyotik, koruyucu gibi kimyasalların kullanılmadığı, sağlığa zararlı olmayan üretim teknikleriyle elde edilen gıdadır. Bunların üretilmesindeki her aşama ve kullanılan her girdi, bakanlık tarafından yetkilendirilen denetleme kuruluşlarınca denetlenir.

Doğal ve sağlıklı olana değer veren OTS Organik, reçellerde de  tüketiciye güvenilir alternatifler sunuyor. Ots Organik Çilek Reçeli lezzetin ve sağlığın bir araya gelmiş hali.

Ots Organik Çilek Reçeli

Doğal ve sağlıklı olana değer veren OTS Organik, reçellerde de tüketiciye güvenilir alternatifler sunuyor. Ots Organik Reçel Ürünleri, lezzetin ve sağlığın bir araya gelmiş hali. Haklarının farkında olan, kendine ve doğaya saygılı tüketiciler, bilinçli ve sorumluluk sahibi üreticileri tercih etmekte. OTS Organik, sağlıklı yaşamı ilke edinmiş çalışanlarla fark yaratıyor. Tüm üretim süreçleri, organik ürünlerin işlenmesi ve gıda güvenliği konusunda bilinçli, eğitimli çalışanların kontrolü altında.

Siz de geleneksel yöntemlerle hazırlanmış olan Organik Çilek Reçeli ürününü hemen Gurmejet.com.tr'den sipariş verebilirsiniz.

Ürün Miktarı
360
Organik Ürünler
Kahvaltılık
Reçel Çeşidi
Çilek
5'li Banner