The LifeCo Organik Hindistan Cevizi Yağı 337 Ml

0,00
Fiyat : ₺59,00(KDV Dahil)
ADET :

The LifeCo Organik Hindistan Cevizi Yağı 337 Ml

  


Soğuk sıkım olarak üretilen, %100 doğal ve katkısız The Lifeco Organik Hindistan Cevizi Yağı 337 Ml şimdi Gurmejet.com.tr farkıyla satışta. İsterseniz bu yağı tatlı, kek, pasta yapımında lezzet verme ve tatlandırma için kullanabilirsiniz; isterseniz kozmetik anlamda, saç maskesi, güneş koruyucu veya aroma terapi yağı olarak kullanabilirsiniz. Online alışveriş imkanıyla sahip olmak için siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

 

 

** Gurmejet.com'da satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için info@gurmejet.com’a mail atabilirsiniz.  

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 21-09-2019
    Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
  • 16-09-2019
    Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

  •  08-09-2019
    Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?