The LifeCo Organik Hindistan Cevizi Yağı 337 Ml

0,00
Fiyat : ₺59,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

The LifeCo Organik Hindistan Cevizi Yağı 337 Ml

  


Soğuk sıkım olarak üretilen, %100 doğal ve katkısız The Lifeco Organik Hindistan Cevizi Yağı 337 Ml şimdi Gurmejet.com.tr farkıyla satışta. İsterseniz bu yağı tatlı, kek, pasta yapımında lezzet verme ve tatlandırma için kullanabilirsiniz; isterseniz kozmetik anlamda, saç maskesi, güneş koruyucu veya aroma terapi yağı olarak kullanabilirsiniz. Online alışveriş imkanıyla sahip olmak için siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz

  


Gurmejet.com'da satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için info@gurmejet.com’a mail atabilirsiniz. 

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...