Baca Organik % 100 Siyez Ekmek 650 Gr

0,00
Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Baca Organik % 100 Siyez Ekmek 650 Gr

 

Ekmeğin ana maddesi olan buğdayın da farklı farklı birçok çeşidi bulunuyor. Buğdayın atalarından biri olan Siyez Buğdayından elde edilmiş olan bu ekmek organik ekşi maya ile birleştiğinde ekmeğe dair bildiklerinizi unutturuyor. Nefis lezzeti ile yemeklerin yanında ekmek tüketme alışkanlığınızı sağlıklı bir şekilde devam ettirmenizi sağlayacak olan bu ürün, sofraların vazgeçilmezi oluyor. Gdo'suz, karbonhidrat değeri düşük, protein değeri yüksek olan bu ekmek, dünyada bilinen ilk buğday çeşidinden yapılmış olması da bir diğer özelliği. Kuvvetli antioksidan da içeren bu ekmeği hemen siz de Gurmejet.com.tr'den sipariş verebilirsiniz.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...