Ekozel Himalaya Öğütme Beyaz 500 Gr

0,00
Marka : Ekozel
Fiyat : ₺11,50(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Ekozel Himalaya Öğütme Beyaz 500 Gr


Birçok mineral ve faydalı elementler barındıran Himalaya tuzu daha az rafine işleminden geçtiği için diğer sofra tuzlarına oranla mineralleri korunmuş yapıdadır. İşlenmiş tuzlara kıyasla daha az sodyum içerdiği için daha sağlıklıdır. Himalaya tuzunu tüketerek vücut sağlığınıza katkıda bulunabilirsiniz. Kemikleri güçlendirme, kan basıncını düşürme, yaşlanma etkilerini yavaşlatma ve afrodizyak özellikleriyle sofranızdan eksik etmek istemeyeceğiniz bu ürünü güvenilir kaynaklardan satın almak da çok önemlidir. Pakistan, Himalaya bölgesindeki kristal kaya tuzundan tamamen doğal yöntemlerle elde edilerek sofralarımıza gelen Ekozel Himalaya Öğütme Beyaz şimdi satışta. İsterseniz, arındırıcı ve dinginleştirici özelliğiyle vücut temizliğinde de kullanabileceğiniz bu ürüne online alışveriş imkanıyla sahip olabilirsiniz. 

Doğal beslenmeye ve sağlıklı yaşama gönül veren insanlar için çeşit çeşit organik ürünler, tazelik garantisi ve uygun fiyatlarıyla Gurmejet.com.tr 'de sizleri bekliyor. En iyi üreticilerden özenle tedarik edilen ürünler, en hızlı ve güvenli şekilde evinize ulaştırılıyor.

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 21-09-2019
    Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
  • 16-09-2019
    Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

  •  08-09-2019
    Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?