Peypa Gourmet Manda Tereyağı Yayık 350 Gr

0,00
Fiyat : ₺28,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Peypa Gourmet Manda Tereyağı Yayık

 

Manda ürünleri son yıllarda pek çok uzman tarafından önerilen bir besin kaynağı haline gelmiştir. Peypa Gourmet markasının sizlere sunmuş olduğu Tereyağı, manda sütünden elde edilmiştir. Manda sütünün besleyici değerini bilenlerin rağbet ettiği bu tereyağ, yemeklerinize ve kahvaltı sofralarına lezzet katacaktır. Kalsiyum ve Protein açısından oldukça zengin olan Manda Tereyağı ürününü sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Balıkesir' de üretilen yayık manda tereyağı içinde betakaroten gibi boya malzemeleri, koruyucu ve katkı yoktur. Geleneksel yöntemlerle imal edilen tereyağı tavada eridiğinde özlenen tereyağ kokusunu ve tadını verecektir. Tek yapmanız gereken içine yumurta kırıp afiyetle yemek... 

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...