Ots Organik Yulaf Unu 750 Gr

0,00
Marka : Ots
Fiyat : ₺16,50(KDV Dahil)
ADET :

Ots Organik Yulaf Unu 750 Gr
     • Organik Sertifikalıdır
     • Menşei Erzurum.
     • Yulaf rahatlıkla bebeğinize vereceğiniz ilk besin olabilir tabii organik ise. Bebeğinize alerji yapma riski en düşük yiyeceklerden biridir. Lif açısından çok zengindir. Kalsiyum ve protein hatta bir miktar B vitamini içerir.

       Ots Organik Ürünleri

        • Üretim girdiler ve metotlardan ibaret bir süreç değildir. İnsan faktörü de üretimde son derece mühim.

         Haklarının farkında olan, kendine ve doğaya saygılı tüketiciler, bilinçli ve sorumluluk sahibi üreticileri tercih etmekte. OTS Organik, sağlıklı yaşamı ilke edinmiş çalışanlarla fark yaratıyor. Tüm üretim süreçleri, organik ürünlerin işlenmesi ve gıda güvenliği konusunda bilinçli, eğitimli çalışanların kontrolü altında.

         En başa gidelim; üretimin başladığı yere… Sizce orası neresi? Üretim tesisi mi?

         Söz konusu gıda güvenliği ise, ilk aşamadan itibaren özen gösterilmeli. İlk aşama ise bizi tarlaya götürüyor.

         OTS Organik Ürünleri, tedarikçilerin seçimi ve ürün girdi kontrolünde gösterdiği özenle, %100 güven sağlıyor

         Sağlıklı gıda tüketmek herkesin hakkı. Bununla birlikte, sertifikasyon sebebiyle organik ürünlerin maliyeti, konvansiyonel ürünlerin maliyetinden her zaman biraz daha fazla olmakta.

         Bu maliyeti mümkün olduğunca düşürmek, üreticinin elinde. OTS Organik, kaliteli ama makul fiyatlı girdileri kullanıyor, bu girdileri mümkün olan en az maliyetle nihai ürüne dönüştürüyor. Böylece tüketici, organik gıdaya daha uygun fiyatlarla sahip olabiliyor.

       Ürün Hakkında

       •   

       • Yulaf rahatlıkla bebeğinize vereceğiniz ilk besin olabilir tabii organik ise. Bebeğinize alerji yapma riski en düşük yiyeceklerden biridir. Lif açısından çok zengindir. Kalsiyum ve protein hatta bir miktar B vitamini içerir. Yüksek kalorilidir.

        OTS organik güvencesiyle…

       •  

       yeni blog
       Blog Sayfamız
       • 21-09-2019
        Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
       • 16-09-2019
        Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

       •  08-09-2019
        Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?