Fümeci Smokehouse Dana Frankfurter Sosis 500 Gr

0,00
Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Fümeci Smokehouse Dana Frankfurter Sosis 500 Gr

  Fümeci Smokehouse Sosis Çeşitleri

  • Gurmelik hassas bir damak tadıyla beraber sıra dışı olanın peşinde gitme konusunda heves gerektirir. Üstün lezzetler meydana getirmede uzman olan Fümeci Smokehouse, gerçek bir gurme bakış açısıyla işinin içine emek ve değer katan üreticilerden.

   Tütsüleme işlemi ete deyim yerindeyse lezzet dopingi yapmakta. Bunun bilincinde olan Fümeci Smokehouse, füme et geleneğini yaşatmak ve geliştirmek amacıyla faaliyet gösteriyor.

  •  

  • Bu eşsiz lezzetleri yaratmak için Trakya’da bulunan özel çiftliklerde beslenen hayvanların eti kullanılmaktadır. Üretimin A’dan Z’ye her aşamasına gereken özen gösteriliyor. Hayvanlar organik yemlerle beslenip, doğal şartlar altında özgürce hareket ederek kesim olgunluğuna erişmekte. Lezzetin ortaya çıkışında uğranılan ikinci durak İstanbul. İstanbul’daki üretim tesislerinde yoğun el emeği ile tütsüleme işlemine hazır hale getirilen etler, özel fırınlarda doğal meşe odunu isiyle gurmelerden tam not alacak bir lezzete ulaştırılıyor.

  Ürün Hakkında

  • %100 Dana etinden üretilmiş, Türk damak tadına da uygun baharatlarla harmanlanmış, soymadan yemeyi sağlayan doğal kuzu bağırsağıyla hazırlanmış Fümeci Smokehouse Dana Frankfurter Sosis 500 Gr şimdi Gurmejet.com.tr farkıyla satışta. Farklı lezzetler arıyor ve doğal beslenmeye önem veriyorsanız, bu lezzetli sosis online alışveriş imkanıyla sizi bekliyor.

   

  detay yeni

  yeni blog
  Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
   Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
   Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
   Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...