Peypa Gourmet Sade Yağ Ghee 250 Gr

0,00
Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Peypa Gourmet Sade Yağ Ghee

 

Hint mutfağındaki yaygın kullanımıyla bilinse de ghee, yani sade yağ, aslında yüzyıllardır farklı kültürlerin mutfaklarında kendine yer bulmuştur. Ghee ya da sade yağ denildiğinde net bir kavramı çağrıştırmasa da o, bildiğimiz tereyağının saflaştırılmış hali. Doğal, tuzsuz tereyağının su ve kuru maddelerden arınmasıyla elde edilen kısım sade yağdır.

 

Tereyağına kıyasla daha uzun süre bozulmadan muhafaza edilebilen ghee, yararlı yağ asitleri, A, D, E ve K2 vitaminleri yönünden zengindir. Laktoz ve oksitlenmiş kolesterol içermez, buna karşılık içeriğinde, kötü kolesterolü düşüren vaksenik asit ve vücudu kanserojen maddelerden arındıran linoleik asit bulundurur.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...