Ots Organik Üzüm Pekmezi 380 Gr

0,00
Marka : Ots
Fiyat : ₺17,75(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Ots Organik Üzüm Pekmezi 380 Gr

 

 

Enerji ve karbonhidrat kaynağı, besleyici bir gıda olan üzüm pekmezi, mutfaklarımızdaki yerini yüzyıllardır koruyor. Anemi başta olmak üzere kan dolaşımı hastalıklarına iyi gelen, bir çok vitamin ve mineral barındıran bu takviye edici gıda, aynı zamanda yaşlanmaya bağlı cilt hastalıklarına da iyi geliyor. Bu nedenle, bu önemli gıdayı en katkısız şekilde, güvenilir üreticiden almak da çok önemli. Ots Organik Üzüm Pekmezi 380 Gr, şimdi Gurmejet.com.tr farkıyla satışta. Organik beslenmeye ve sağlıklı yaşama gönül verenler için bir tık uzakta sizi bekliyor. Online siparişinizi verebilirsiniz.

 

OTS Organik güvencesiyle sizleri bekliyor..!

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...