Ots Organik Tam Buğday Unu Çok Amaçlı 750 Gr

0,00
Marka : Ots
Fiyat : ₺11,50(KDV Dahil)
ADET :

Ots Organik Tam Buğday Unu Çok Amaçlı 750 Gr

 

Normal beyaz unların aksine lif ve protein bakımından zengin içeriklere sahip Ots Organik Tam Buğday Unu şimdi Gurmejet.com.tr farkıyla satışta. Geleneksel yöntemlerle, kabuğuyla ve bütün halde öğütülen buğdaydan üretilen, bu şekilde besin değerleri korunmuş bu un çeşidimiz tam bir gıda kaynağıdır. Doğal beslenme alışkanlıklarına sahip ve formunu koruyan herkes için sunulan bu unla yapılacak tüm yemek ve hamur işlerinde hem lezzeti hem de sağlığı bir arada yaşayın. Online siparişinizi şimdi verebilirsiniz.


Doğal beslenmeye ve sağlıklı yaşama gönül veren insanlar için çeşit çeşit organik ürünler, tazelik garantisi ve uygun fiyatlarıyla Gurmejet.com.tr 'de sizleri bekliyor. En iyi üreticilerden özenle tedarik edilen ürünler, en hızlı ve güvenli şekilde evinize ulaştırılıyor.

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 21-09-2019
    Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
  • 16-09-2019
    Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

  •  08-09-2019
    Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?