Ots Organik Mısır Unu 750 Gr

0,00
Marka : Ots
Fiyat : ₺11,50(KDV Dahil)
ADET :

Ots Organik Mısır Unu 750 Gr

 

Lif ve vitaminler bakımından zengin içeriklere sahip, çok besleyici  Ots Organik Mısır Unu şimdi Gurmejet.com.tr farkıyla satışta. Geleneksel yöntemlerle, GDO içermeyen mısırlardan üretilen ve çok ince şekilde öğütülen bu un, tam bir gıda kaynağıdır. Sağlıklı yaşama önem veren ve doğal beslenme alışkanlıklarına sahip kişilere sunulan bu organik unla yapacağınız tüm hamur işleri ve kızartmalarda, hem lezzeti hem de sağlığı bir arada yaşayın. Siparişinizi şimdi verebilirsiniz.

  

Doğal beslenmeye ve sağlıklı yaşama gönül veren insanlar için çeşit çeşit organik ürünler, tazelik garantisi ve uygun fiyatlarıyla Gurmejet.com.tr 'de sizleri bekliyor. En iyi üreticilerden özenle tedarik edilen ürünler, en hızlı ve güvenli şekilde evinize ulaştırılıyor.

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 21-09-2019
    Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
  • 16-09-2019
    Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

  •  08-09-2019
    Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?