Ots Organik Kabuklu Ceviz 500 Gr

0,00
Marka : Ots
Fiyat : ₺31,50(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Ots Organik Kabuklu Ceviz 500 Gr

 

 

Sağlığa olan faydaları ile ünlü, yaşlanma etkilerini en aza indiren bir kuru yemiş çeşidi olan ceviz, dünyada önemli bir yere sahiptir. Bir de organik yollarla yetiştirildiğinde çok daha leziz ve etkisi bir kat daha artmış bir hale gelen ceviz, sağlıklı yaşama gönül vermiş herkes için  Gurmejet farkıyla satışa sunuluyor. Ots Organik Kabuklu Ceviz 500 Gr, doğal ortamlarda yetiştirilerek hiçbir işlem görmeden paketlenip sofralarınıza kadar geliyor. Tatlılarınıza ve yemeklerinize ekstra tat katan, kuru yemiş olarak da rahatlıkla tüketebileceğiniz bu kuru yemişi siz de Gurmejet.com.tr güvencesi ile sipariş verebilirsiniz.

 

*Tire’ nin 2500 m yüksekliğindeki Bozdağ’ından gelen yayla lezzeti... Tek tek seçilip itina ile ayıklanıp sizler için paketlenmiştir. Organik kabuklu cevizimiz ve yeni ambalajı ile mutfaklarınızı süslemeyi bekler.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...