Ots Organik Kabuklu Ceviz 500 Gr

0,00
Marka : Ots
Fiyat : ₺31,50(KDV Dahil)

ADET :

Ots Organik İç Ceviz 200 Gr
     • Besin Değerleri/100g.:
     • Enerji                       : 654 kcal
     • Yağ                           : 10 g
     • Karbonhidrat            : 10,13 g
     • Protein                    : 15 g
     • Diyet Lif                   : 7 g

       Ots Organik Kuru Meyve

        • Karşı koyması zor tatları ve albenili renkleriyle kuruyemişlerden vazgeçmek birçoğumuz için mümkün değil. Atıştırmalıkların en tatlı hali olan kuruyemişlerde tercihinizi organik olanlardan yana kullanmanız, kendi sağlığınız ve sevdiklerinizin sağlığı için büyük önem taşıyor.


         Peki, organik alternatifleri tercih edilebilir kılan şey ne? Organik gıda tüketmek neden bu kadar önemli?


         Organik gıda, yetiştirilmesinde/işlenmesinde böcek ilacı, yabani ot öldürücü ilaç, yapay gübre, hormon, antibiyotik, koruyucu gibi kimyasalların kullanılmadığı, sağlığa zararlı olmayan üretim teknikleriyle elde edilen gıdadır. Bunların üretilmesindeki her aşama ve kullanılan her girdi, bakanlık tarafından yetkilendirilen denetleme kuruluşlarınca denetlenir.


         Doğal ve sağlıklı olana değer veren OTS Organik, kuruyemiş ürünlerinde tüketiciye güvenilir alternatifler sunuyor. Ots Organik Kuruyemiş Ürünleri, lezzetin ve sağlığın bir araya gelmiş hali.

       Ürün Hakkında

       • Sağlığa olan faydaları ile ünlü, yaşlanma etkilerini en aza indiren bir kuru yemiş çeşidi olan ceviz, dünyada önemli bir yere sahiptir. Bir de organik yollarla yetiştirildiğinde çok daha leziz ve etkisi bir kat daha artmış bir hale gelen ceviz, sağlıklı yaşama gönül vermiş herkes için  Gurmejet farkıyla satışa sunuluyor. Ots Organik Kabuklu Ceviz, doğal ortamlarda yetiştirilerek hiçbir işlem görmeden paketlenip sofralarınıza kadar geliyor. Tatlılarınıza ve yemeklerinize ekstra tat katan, kuru yemiş olarak da rahatlıkla tüketebileceğiniz bu kuru yemişi siz de Gurmejet.com.tr güvencesi ile sipariş verebilirsiniz.

         

        *Tire’ nin 2500 m yüksekliğindeki Bozdağ’ından gelen yayla lezzeti... Tek tek seçilip itina ile ayıklanıp sizler için paketlenmiştir. Organik kabuklu cevizimiz ve yeni ambalajı ile mutfaklarınızı süslemeyi bekler.

       •  

       yeni blog
       Blog Sayfamız
       • 21-09-2019
        Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
       • 16-09-2019
        Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

       •  08-09-2019
        Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?