Ots Organik Elma Sirkesi 500 Ml

0,00
Marka : Ots
Fiyat : ₺19,50(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Ots Organik Elma Sirkesi 500 Ml

 

 

Yüzyıllardır, yaraların tedavisinden saç ve cilt bakımına kadar pek çok alanda kullanılan elma sirkesini güvenilir üreticiden almak çok önemlidir. Elma sirkesinin tedavi edici ve dezenfektan özelliklerinden bahsediyorsak, kimyasal veya yapay her hangi bir katkı maddesi eklenmemiş olması çok önemlidir. Bu nedenle Gurmejet.com.tr farkıyla satışta olan Ots Organik Elma Sirkesi 500 Ml, katkısız ve en doğal haliyle sizlere sunuluyor. Kan şekerini dengeleme ve kötü kolesterolü düşürme özelliklerine de sahip olan bu gıda için online siparişinizi şimdi oluşturabilirsiniz.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...