Ots Organik Dut Pekmezi 380 Gr

0,00
Marka : Ots
Fiyat : ₺17,95(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Ots Organik Dut Pekmezi 380 Gr

Özellikle kış aylarında tüketimi artan doğal ürünlerden biri olan pekmez, üzüm ve dut gibi çeşitleri ile birlikte üretiliyor. Hastalık durumlarında tüketildiğinde size şifa veren bu ürünü mutfağınızda bulundurmanız sizin faydanıza. 

Kışın üşümek istemiyormusunuz, boğazlarınız da sorun mu oluyor, sabahları bir tatlı kaşığı Dut Pekmezi her derde deva, herkese şifa.
OTS organik güvencesiyle Gurmejet'te!
detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...