Ots Organik Dut Pekmezi 380 Gr

0,00
Marka : Ots
Fiyat : ₺17,95(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Ots Organik Dut Pekmezi 380 Gr   • Besin Değerleri/100g.:
    Enerji                       : 270 kcal
    Yağ                           : 0 g
    Karbonhidrat         : 65.7 g
    Protein                    : 1.2 g
    Kalsiyum                 : 0.08 mg
    Demir                      : 0.08 mg

       Ots Organik Reçel

        • Karşı koyması zor tatları ve albenili renkleriyle reçellerden vazgeçmek birçoğumuz için mümkün değil. Meyvenin en tatlı hali olan reçeller de tercihinizi organik olanlardan yana kullanmanız, kendi sağlığınız ve sevdiklerinizin sağlığı için büyük önem taşıyor.


         Peki, organik alternatifleri tercih edilebilir kılan şey ne? Organik gıda tüketmek neden bu kadar önemli?


         Organik gıda, yetiştirilmesinde/işlenmesinde böcek ilacı, yabani ot öldürücü ilaç, yapay gübre, hormon, antibiyotik, koruyucu gibi kimyasalların kullanılmadığı, sağlığa zararlı olmayan üretim teknikleriyle elde edilen gıdadır. Bunların üretilmesindeki her aşama ve kullanılan her girdi, bakanlık tarafından yetkilendirilen denetleme kuruluşlarınca denetlenir.


         Doğal ve sağlıklı olana değer veren OTS Organik, reçellerde de  tüketiciye güvenilir alternatifler sunuyor. Ots Organik Kayısı Reçeli lezzetin ve sağlığın bir araya gelmiş hali.

       Ürün Hakkında

       • Özellikle kış aylarında tüketimi artan doğal ürünlerden biri olan pekmez, üzüm ve dut gibi çeşitleri ile birlikte üretiliyor. Hastalık durumlarında tüketildiğinde size şifa veren bu ürünü mutfağınızda bulundurmanız sizin faydanıza. 


        Kışın üşümek istemiyormusunuz, boğazlarınız da sorun mu oluyor, sabahları bir tatlı kaşığı Dut Pekmezi her derde deva, herkese şifa.

        OTS organik güvencesiyle Gurmejet'te!

       yeni blog
       Blog Sayfamız
       • 21-09-2019
        Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
       • 16-09-2019
        Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

       •  08-09-2019
        Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?