Fümeci Smokehouse Hindi But Füme 250 Gr

0,00
Fiyat : ₺31,25(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Fümeci Smokehouse Hindi But Füme 250 Gr
   • Taze çekilmiş baharatlarla hazırlanmıştır.

    Deniz tuzu ile marine edilmiştir.

    Doğal odun dumanı ile islenerek paketlenmiştir.

    İsli et lezzetini damağınızda hissedin.

Fümeci Smokehouse İzmir

   • Gurmelik hassas bir damak tadıyla beraber sıra dışı olanın peşinde gitme konusunda heves gerektirir. Üstün lezzetler meydana getirmede uzman olan Fümeci Smokehouse, gerçek bir gurme bakış açısıyla işinin içine emek ve değer katan üreticilerden.

   • Tütsüleme işlemi ete deyim yerindeyse lezzet dopingi yapmakta. Bunun bilincinde olan Fümeci Smokehouse İzmir,

    füme et geleneğini yaşatmak ve geliştirmek amacıyla faaliyet gösteriyor.

   • Bu eşsiz lezzetleri yaratmak için Trakya’da bulunan özel çiftliklerde beslenen hayvanların eti kullanılmaktadır.

    Üretimin A’dan Z’ye her aşamasına gereken özen gösteriliyor. Hayvanlar organik yemlerle beslenip, doğal şartlar altında özgürce hareket ederek kesim olgunluğuna erişmekte.

    Lezzetin ortaya çıkışında uğranılan ikinci durak İstanbul. İstanbul’daki üretim tesislerinde yoğun el emeği ile tütsüleme işlemine hazır hale getirilen etler, özel fırınlarda doğal meşe odunu isiyle gurmelerden tam not alacak bir lezzete ulaştırılıyor.


Ürün Hakkında

 •  

 • Hindi etinin lezzeti ve içerisinde bulunan mineralleri kişilerin mutfaktaki tercihini doğrudan etkiler hale gelmiştir. Fümeci Smokehouse Hindi But Füme ile siz de bu lezzeti sofranıza taşıyabilirsiniz. Özel yöntemlerle marine edilmiş yapısı, odun dumanı ile islenmiştir. Sofralarda farklı bir tat ve lezzet arayanlara özel sunulan bu ürünü Gurmejet.com.tr farkıyla sizleri bekliyor.  

   

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
 • 10-08-2019
  Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
 • 16-08-2019
  Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

 •  08-08-2019
  Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...