Fümeci Smokehouse Hindi But Füme 250 Gr

0,00
Marka : Fümeci
Fiyat : ₺31,25(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Fümeci Smokehouse Hindi But Füme 250 Gr 

 

Hindi etinin lezzeti ve içerisinde bulunan mineralleri kişilerin mutfaktaki tercihini doğrudan etkiler hale gelmiştir. Fümeci Smokehouse Hindi But Füme ile siz de bu lezzeti sofranıza taşıyabilirsiniz. Özel yöntemlerle marine edilmiş yapısı, odun dumanı ile islenmiştir. Sofralarda farklı bir tat ve lezzet arayanlara özel sunulan bu ürünü Gurmejet.com.tr farkıyla sizleri bekliyor.  


Taze çekilmiş baharatlar kullanılmıştır. Deniz tuzu ile özel marine odalarında marine edilmiştir. Doğal odun (Meşe, Kiraz, Gürgen) dumanı ile, 2 farklı yöntem kullanılarak islenmiştir.

detay yeni
beeo propolis
yeni blog
Blog Sayfamız
 • Kombucha 2200 Nedir
  21-03-2019
  Kombucha 2200 Nedir, Ne İşe Yarar? Tüm bu soruları tek bir yazı ile yanıtlamak istiyorsanız, hemen tıklayın ve yazımızı okumaya başlayın. Özel aromaları ve doğal yapısı ile bambaşka bir lezzet deneyimine hazır olun...
 • Sade Yağ Ghee Lezzeti
  29-03-2019
  Sade Yağ Ghee Hakkında Neler Biliyorsunuz ? İşte size bilmediğinizi öğretecek tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Keyifle Sade Yağ hakkında tüm bilgiyi alabileceksiniz..
 • Hangi Marka Organik Yumurta
   08-04-2019
  Kahvaltılarda farklı bir tat, farklı bir lezzet arayanlara özel Ece Organik Yumurta ürünlerini denediniz mi ? Tamamen doğal ve katkısız süreçlerden geçen yumurtalar, bildiklerinizi değiştirecek...