Fümeci Smokehouse Hindi But Füme 250 Gr

0,00
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺31,25(KDV Dahil)
İndirimli : ₺27,81(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Fümeci Smokehouse Hindi But Füme 250 Gr
  • Taze çekilmiş baharatlarla hazırlanmıştır.


     
   Deniz tuzu ile marine edilmiştir.


     
   Doğal odun dumanı ile islenerek paketlenmiştir.

   İsli et lezzetini damağınızda hissedin.

Fümeci Smokehouse İzmir

   • Gurmelik hassas bir damak tadıyla beraber sıra dışı olanın peşinde gitme konusunda heves gerektirir. Üstün lezzetler meydana getirmede uzman olan Fümeci Smokehouse, gerçek bir gurme bakış açısıyla işinin içine emek ve değer katan üreticilerden.

   Bu eşsiz lezzetleri yaratmak için Trakya’da bulunan özel çiftliklerde beslenen hayvanların eti kullanılmaktadır.

   Üretimin A’dan Z’ye her aşamasına gereken özen gösteriliyor. Hayvanlar organik yemlerle beslenip, doğal şartlar altında özgürce hareket ederek kesim olgunluğuna erişmekte.

   Lezzetin ortaya çıkışında uğranılan ikinci durak İstanbul. İstanbul’daki üretim tesislerinde yoğun el emeği ile tütsüleme işlemine hazır hale getirilen etler, özel fırınlarda doğal meşe odunu isiyle gurmelerden tam not alacak bir lezzete ulaştırılıyor.

   • Tütsüleme işlemi ete deyim yerindeyse lezzet dopingi yapmakta. Bunun bilincinde olan Fümeci Smokehouse İzmir,

    füme et geleneğini yaşatmak ve geliştirmek amacıyla faaliyet gösteriyor.

Ürün Hakkında

 •  

 • Hindi etinin lezzeti ve içerisinde bulunan mineralleri kişilerin mutfaktaki tercihini doğrudan etkiler hale gelmiştir. Fümeci Smokehouse Hindi But Füme ile siz de bu lezzeti sofranıza taşıyabilirsiniz. Özel yöntemlerle marine edilmiş yapısı, odun dumanı ile islenmiştir. Sofralarda farklı bir tat ve lezzet arayanlara özel sunulan bu ürünü Gurmejet.com.tr farkıyla sizleri bekliyor.  

yeni blog
Blog Sayfamız
 • 21-09-2019
  Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
 • 16-09-2019
  Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

 •  08-09-2019
  Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?