Fümeci Smokehouse Füme Dil 150 Gr

0,00
Fiyat : ₺33,75(KDV Dahil)

100 TL Üzeri Kargo Bedava
Özel Kutularda Soğuk Gönderim
Koşulsuz İade Garantisi !
Türkiyenin Her Yerine Kargo İmkanı

ADET :

Fümeci Smokehouse Füme Dil 150 Gr

İçindekiler :

Taze çekilmiş baharatlarla hazırlanmıştır.
Deniz tuzu ile marine edilmiştir.
Doğal odun dumanı ile islenerek paketlenmiştir.
İsli et lezzetini damağınızda hissedin.
%100 Dana Eti.

İsli Et Nedir?

Gurmelik hassas bir damak tadıyla beraber sıra dışı olanın peşinde gitme konusunda heves gerektirir. Üstün lezzetler meydana getirmede uzman olan Fümeci Smokehouse, gerçek bir gurme bakış açısıyla işinin içine emek ve değer katan üreticilerden.

Tütsüleme işlemi ete deyim yerindeyse lezzet dopingi yapmakta. Bunun bilincinde olan Fümeci Smokehouse, füme et geleneğini yaşatmak ve geliştirmek amacıyla faaliyet gösteriyor.


Üretimin A’dan Z’ye her aşamasına gereken özen gösteriliyor. Hayvanlar organik yemlerle beslenip, doğal şartlar altında özgürce hareket ederek kesim olgunluğuna erişmekte. Tütsüleme işlemi ete deyim yerindeyse lezzet dopingi yapmakta. Bunun bilincinde olan Fümeci Smokehouse İzmir, füme et geleneğini yaşatmak ve geliştirmek amacıyla faaliyet gösteriyor. İsli Et Nedir? işte bunun farkına Fümeci ile varacaksınız.
 

Bu eşsiz lezzetleri yaratmak için Trakya’da bulunan özel çiftliklerde beslenen hayvanların eti kullanılmaktadır. Üretimin A’dan Z’ye her aşamasına gereken özen gösteriliyor. Hayvanlar organik yemlerle beslenip, doğal şartlar altında özgürce hareket ederek kesim olgunluğuna erişmekte. Lezzetin ortaya çıkışında uğranılan ikinci durak İstanbul. İstanbul’daki üretim tesislerinde yoğun el emeği ile tütsüleme işlemine hazır hale getirilen etler, özel fırınlarda doğal meşe odunu isiyle gurmelerden tam not alacak bir lezzete ulaştırılıyor.

Ürün Açıklaması

Et tüketimi hem sağlıksal açıdan, hem de lezzet konusunda bambaşka deneyim sunan besin alışkanlıklarından biridir. Fümeci Smokehouse Dana Dil'in lezzeti de doğallığından geliyor. Taze çekilmiş baharatlarla zenginleştirilmiş, deniz tuzu ile marine odalarında özel olarak marine edilmiştir. 


Yüzyıllarca insanlar tarafından etin korunma yöntemi olarak kullanılmıştır. Özel tuzlarla en iyi dana dili kullanılarak 2 haftalık dinlenme işleminden sonra fırınlanarak Dana Dil' in muhteşem lezzetine ulaşıyoruz.

5'li Banner