Fümeci Smokehouse Füme Dil 150 Gr

0,00
Fiyat : ₺33,75(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Fümeci Smokehouse Füme Dil 150 Gr


  Fümeci Smokehouse Füme Dil


   • Taze çekilmiş baharatlarla hazırlanmıştır.

    Deniz tuzu ile marine edilmiştir.

    Doğal odun dumanı ile islenerek paketlenmiştir.

    İsli et lezzetini damağınızda hissedin.

İsli Et Nedir?

  • Gurmelik hassas bir damak tadıyla beraber sıra dışı olanın peşinde gitme konusunda heves gerektirir. Üstün lezzetler meydana getirmede uzman olan Fümeci Smokehouse, gerçek bir gurme bakış açısıyla işinin içine emek ve değer katan üreticilerden.

    

  • Tütsüleme işlemi ete deyim yerindeyse lezzet dopingi yapmakta. Bunun bilincinde olan Fümeci Smokehouse, füme et geleneğini yaşatmak ve geliştirmek amacıyla faaliyet gösteriyor.


   Üretimin A’dan Z’ye her aşamasına gereken özen gösteriliyor. Hayvanlar organik yemlerle beslenip, doğal şartlar altında özgürce hareket ederek kesim olgunluğuna erişmekte. Tütsüleme işlemi ete deyim yerindeyse lezzet dopingi yapmakta. Bunun bilincinde olan Fümeci Smokehouse İzmir, füme et geleneğini yaşatmak ve geliştirmek amacıyla faaliyet gösteriyor. İsli Et Nedir? işte bunun farkına Fümeci ile varacaksınız.

   Bu eşsiz lezzetleri yaratmak için Trakya’da bulunan özel çiftliklerde beslenen hayvanların eti kullanılmaktadır. Üretimin A’dan Z’ye her aşamasına gereken özen gösteriliyor. Hayvanlar organik yemlerle beslenip, doğal şartlar altında özgürce hareket ederek kesim olgunluğuna erişmekte. Lezzetin ortaya çıkışında uğranılan ikinci durak İstanbul. İstanbul’daki üretim tesislerinde yoğun el emeği ile tütsüleme işlemine hazır hale getirilen etler, özel fırınlarda doğal meşe odunu isiyle gurmelerden tam not alacak bir lezzete ulaştırılıyor.


Ürün Hakkında

 •  

 • Et tüketimi hem sağlıksal açıdan, hem de lezzet konusunda bambaşka deneyim sunan besin alışkanlıklarından biridir. Fümeci Smokehouse Dana Dil'in lezzeti de doğallığından geliyor. Taze çekilmiş baharatlarla zenginleştirilmiş, deniz tuzu ile marine odalarında özel olarak marine edilmiştir. 


  Yüzyıllarca insanlar tarafından etin korunma yöntemi olarak kullanılmıştır. Özel tuzlarla en iyi dana dili kullanılarak 2 haftalık dinlenme işleminden sonra fırınlanarak Dana Dil' in muhteşem lezzetine ulaşıyoruz.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
 • 10-08-2019
  Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
 • 16-08-2019
  Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

 •  08-08-2019
  Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...