Fümeci Smokehouse Füme Dil 150 Gr

0,00
Fiyat : ₺33,75(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Fümeci Smokehouse Füme Dil 150 Gr


  Fümeci Smokehouse Füme Dil


   • Taze çekilmiş baharatlarla hazırlanmıştır.

    Deniz tuzu ile marine edilmiştir.

    Doğal odun dumanı ile islenerek paketlenmiştir.

    İsli et lezzetini damağınızda hissedin.

İsli Et Nedir?

 • Gurmelik hassas bir damak tadıyla beraber sıra dışı olanın peşinde gitme konusunda heves gerektirir. Üstün lezzetler meydana getirmede uzman olan Fümeci Smokehouse, gerçek bir gurme bakış açısıyla işinin içine emek ve değer katan üreticilerden.

  Tütsüleme işlemi ete deyim yerindeyse lezzet dopingi yapmakta. Bunun bilincinde olan Fümeci Smokehouse İzmir, füme et geleneğini yaşatmak ve geliştirmek amacıyla faaliyet gösteriyor. İsli Et Nedir? işte bunun farkına Fümeci ile varacaksınız.


  Bu eşsiz lezzetleri yaratmak için Trakya’da bulunan özel çiftliklerde beslenen hayvanların eti kullanılmaktadır. Üretimin A’dan Z’ye her aşamasına gereken özen gösteriliyor. Hayvanlar organik yemlerle beslenip, doğal şartlar altında özgürce hareket ederek kesim olgunluğuna erişmekte. Lezzetin ortaya çıkışında uğranılan ikinci durak İstanbul. İstanbul’daki üretim tesislerinde yoğun el emeği ile tütsüleme işlemine hazır hale getirilen etler, özel fırınlarda doğal meşe odunu isiyle gurmelerden tam not alacak bir lezzete ulaştırılıyor.


Ürün Hakkında

 •  

 • Et tüketimi hem sağlıksal açıdan, hem de lezzet konusunda bambaşka deneyim sunan besin alışkanlıklarından biridir. Fümeci Smokehouse Dana Dil'in lezzeti de doğallığından geliyor. Taze çekilmiş baharatlarla zenginleştirilmiş, deniz tuzu ile marine odalarında özel olarak marine edilmiştir. 


  Yüzyıllarca insanlar tarafından etin korunma yöntemi olarak kullanılmıştır. Özel tuzlarla en iyi dana dili kullanılarak 2 haftalık dinlenme işleminden sonra fırınlanarak Dana Dil' in muhteşem lezzetine ulaşıyoruz.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
 • Kombucha 2200 Nedir
  21-03-2019
  Kombucha 2200 Nedir, Ne İşe Yarar? Tüm bu soruları tek bir yazı ile yanıtlamak istiyorsanız, hemen tıklayın ve yazımızı okumaya başlayın. Özel aromaları ve doğal yapısı ile bambaşka bir lezzet deneyimine hazır olun...
 • Sade Yağ Ghee Lezzeti
  29-03-2019
  Sade Yağ Ghee Hakkında Neler Biliyorsunuz ? İşte size bilmediğinizi öğretecek tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Keyifle Sade Yağ hakkında tüm bilgiyi alabileceksiniz..
 • Hangi Marka Organik Yumurta
   08-04-2019
  Kahvaltılarda farklı bir tat, farklı bir lezzet arayanlara özel Ece Organik Yumurta ürünlerini denediniz mi ? Tamamen doğal ve katkısız süreçlerden geçen yumurtalar, bildiklerinizi değiştirecek...