Kaliteli Lezzet İçin Doğru Adrestesiniz

Kaliteli Lezzet İçin Doğru Adrestesiniz

Yükselen Trend Online Alışveriş

Dijital dünya artık, realite kadar gerçek, realite kadar hayatın kendisi. İnternet kullanımının yaygınlaşması diğer pek çok alanda olduğu gibi alışveriş alışkanlıklarında da büyük değişimler meydana getirdi.

Bugün toplam internet kullanıcılarının çok büyük bir yüzdesi internet üzerinden alışveriş yapmakta. E-ticaret pazarında Online Gıda Sitelerinin sahip olduğu oran oldukça yüksek ve bu oran hızla artmakta.

Zaman tasarrufu, online alışverişi cazip kılan özelliklerin başında geliyor. Dijital ortamda ürün özellikleri ve fiyat karşılaştırılmasının son derece kolay olması da, kullanıcıların online alışverişi tercih sebeplerinden.

 

Reelde ve Sanalda Gurmejet Ayrıcalığı

Organik, doğal, yöresel ve özel üretim ürünlerle İzmir’de sağlıklı ve lezzetli gıdanın adresi olan Gurmejet, online gıda siteleri içindeki yerini de aldı, İzmir’den bütün Türkiye’ye hitap eder hale geldi. gurmejet.com.tr, organik gıdada online alışverişin ayrıcalıklı seçeneklerinden. Peki, onu farklı kılan ne? İşte, Gurmejet avantajlarından bazıları!

 

Organik ve %100 Doğal Ürünler

Gıdada sağlıklı seçeneklere erişim zorluğu, modern zamanların en büyük sorunlarından biri.

Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Gerekli kurallara uyulduğunun göstergesi olan organik sertifikası, iç rahatlığıyla tüketilebilecek gıdalara işaret eder.

 

Yüksek Oranda Tazelik

Sağlık konusunda tek gündem maddesi organiklik değil. Tazelik de gıda güvenliği açısından son derece büyük öneme sahip.

Siz gıdanın en taze haline ulaşabilesiniz diye Gurmejet, ürünleri doğrudan üreticiden temin etmektedir. Meze, börek, tatlı gibi tazeliğin lezzeti direkt etkilediği gıdalarda, siparişin hemen ardından üretilen ürünler, müşteriye gönderilmekte. Yani, rafta bekleyen ürünü değil, size özel üretilmiş ürünü tüketme imkânı söz konusudur.

Benzer şekilde sebze ve meyvelerde de organik ve doğal seçenekler, üreticiden ya da halden, müşteri için özel olarak seçilmektedir.

 

Yüksek Oranda Kalite

Ancak yüksek kalite standartlarını karşılıyorsa, bir lezzet, damakları şenlendirebilir.

İşin ehli üreticilerle orijinal tatlar, üstün lezzet, kısacası, kalite garanti altında. Gurmelerden tam not alacak kalite, Gurmejet’le sofralarınıza ulaşıyor.

 

Nitelikli Hizmet

Kaliteli ürünlere nitelikli hizmetle sahip olmanız için tüm detaylar üzerinde titizlikle duruluyor, avantaj dünyası zengin tutuluyor.

Online Gıda Siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan gurmejet.com.tr’den yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerde siparişleriniz ücretsiz kargoyla adresinize teslim edilir. Üstelik ilk alışverişte %10 indirim avantajı ve İzmir içine Gurmejet araçlarıyla dağıtım imkânı söz konusudur.

   


 
Etiketler: Kaliteli Lezzet İçin Doğru Adrestesiniz
Ağustos 01, 2019
Listeye dön