Atışeri Mersin Ziraat Organik Keçiboynuzu Özü 500 Cc

0,00
Marka : Atışeri
Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Atışeri Mersin Ziraat Organik Keçiboynuzu Özü 500 Cc

  


Keçiboynuzunun faydaları saymakla bitmez. Bağışıklığı güçlendirerek olası Kış hastalıklarından vücudu koruyan ve içerdiği Kalsiyum nedeniyle de kemikleri güçlendiren bu gıdayı düzenli tüketmek vücudun direncini ve sıhhatini korur. Doğal beslenmeye gönül vermiş herkes için, enerji ve protein bakımından zengin olan Atışeri Mersin Ziraat Organik Keçiboynuzu Özü 500 Cc şimdi Gurmejet.com.tr farkıyla satışta. Siz de online sipariş imkanıyla sahip olabilirsiniz.


Organik Keçiboynuzu Özü Nedir:

Sadece Keçiboynuzu meyvesi kullanılarak üretilen, yüksek sıcaklıklara maruz kalmadan besleyici özelliğini kaybetmeden üretilen Atışeri Mersin Organik Keçiboynuzu Özü, Organik Gıda sertifikalıdır. Akdeniz bölgemizde yetişen özenle seçilmiş, doğal şeker oranı yüksek keçiboynuzu meyvelerinden geleneksel tadı, yoğunluğu, doğallığı ve zengin içeriği korunarak steril üretim koşullarında elde edilmektedir.
İçeriği: % 100 Keçiboynuzu.

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 21-09-2019
    Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
  • 16-09-2019
    Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

  •  08-09-2019
    Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?