Atışeri Mersin Ziraat Organik Keçiboynuzu Özü 250 Cc

0,00
Marka : Atışeri
Fiyat : ₺18,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Atışeri Mersin Ziraat Organik Keçiboynuzu Özü 250 Cc

 

Keçiboynuzu yemişinin faydaları saymakla bitmez. Bağışıklığı güçlendirerek olası Kış hastalıklarından vücudu koruyan ve içerdiği Kalsiyum nedeniyle de kemikleri güçlendiren bu gıdayı düzenli tüketmek vücudun direncini ve sıhhatini korur. Enerji ve protein bakımından zengin olan Atışeri Mersin Ziraat Organik Keçiboynuzu Özü 250 Cc, doğal beslenmeye gönül vermiş herkes için şimdi Gurmejet.com.tr farkıyla satışta. Siz de online sipariş imkanıyla sahip olabilirsiniz.

 

 

Organik Keçiboynuzu Özü Nedir?

Sadece Keçiboynuzu meyvesi kullanılarak üretilen, yüksek sıcaklıklara maruz kalmadan besleyici özelliğini kaybetmeden üretilen Atışeri Mersin Organik Keçiboynuzu Özü, Organik Gıda sertifikalıdır. Akdeniz bölgemizde yetişen özenle seçilmiş, doğal şeker oranı yüksek keçiboynuzu meyvelerinden geleneksel tadı, yoğunluğu, doğallığı ve zengin içeriği korunarak steril üretim koşullarında elde edilmektedir.
İçeriği: % 100 Keçiboynuzu.

Atışeri güvencesiyle...

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...