Ali Kasap Tire Ege % 100 Dana Fermente Sucuk 350 Gr

0,00
Fiyat : ₺24,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Ali Kasap Tire Ege % 100 Dana Fermente Sucuk
   • Çocukların da tüketebileceği bir sucuktur.

    Yerli ve kaliteli dana eti ile hazırlanmıştır.

    Soya, Nişasta gibi katkı maddeleri içermez.

    Antrikot ve Biftek ilave edilerek imal edilmiştir.

Fermente Sucuk Nedir?

 • Gıda ürünlerinde seçeceğiniz ürünlerin özellikleri önem arz ediyor. Fermente Sucuk ürünleri de herkesin biraz dikkatle yaklaştığı ürünler arasındadır. Ancak korkmanıza gerek yok Ali Kasap Fermente Sucuk ürünü gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz et ürünleri arasında yer alıyor. Kıyma haline getirilen büyükbaş veya küçükbaş hayvan etlerinin ve yağlarının içine baharat, lezzet verici baharatlar ve kültür eklendikten sonra doğal hayvan bağırsağı veya geçirgen yapay bir kılıf içerisine konarak belirli koşullarda ve belli süre zarfında olgunlaştırma (Fermantasyon) ve kurutma işlemi uygulanması sonucu oluşan, nem değeri %40’ın altına düşürülmüş kesit yüzeyi mozaik görünümünde olan bir et ürünüdür.

Ürün Hakkında

 

Yerli ve kaliteli danalardan, dananın en lezzetli parçaları ilave edilerek hazırlanmış Hakiki Fermente Ali Kasap Tire Ege % 100 Dana Sucuk, çocukların bile yiyebileceği hafiflikte, sarımsak ve çemen içermeyen katkısız şekilde hazırlanır. Türk damak tadına uygun şekilde baharatlarla harmanlanan bu sucukta, nişasta, soya, sakatat vb. katı maddeleri yer almaz. Siz de sofralarınızda bu doğal sucuğa yer açmak için online siparişinizi Gurmejet.com.tr'den verebilirsiniz.

 

 

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
 • 10-08-2019
  Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
 • 16-08-2019
  Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

 •  08-08-2019
  Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...