Ali Kasap Tire Ege % 100 Dana Fermente Sucuk 350 Gr

0,00
Fiyat : ₺25,50(KDV Dahil)
ADET :

Ali Kasap Tire Ege Dana Fermente Sucuk

Özellikler:

Çocukların da tüketebileceği bir sucuktur.
Yerli ve kaliteli dana eti ile hazırlanmıştır.
Soya, Nişasta gibi katkı maddeleri içermez.
Antrikot ve Biftek ilave edilerek imal edilmiştir.

Fermente Sucuk Nedir?

Gıda ürünlerinde seçeceğiniz ürünlerin özellikleri önem arz ediyor. Fermente Sucuk ürünleri de herkesin biraz dikkatle yaklaştığı ürünler arasındadır. Ancak korkmanıza gerek yok Ali Kasap Fermente Sucuk ürünü gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz et ürünleri arasında yer alıyor. Kıyma haline getirilen büyükbaş veya küçükbaş hayvan etlerinin ve yağlarının içine baharat, lezzet verici baharatlar ve kültür eklendikten sonra doğal hayvan bağırsağı veya geçirgen yapay bir kılıf içerisine konarak belirli koşullarda ve belli süre zarfında olgunlaştırma (Fermantasyon) ve kurutma işlemi uygulanması sonucu oluşan, nem değeri %40’ın altına düşürülmüş kesit yüzeyi mozaik görünümünde olan bir et ürünüdür.

Ali Kasap Sucuk 

Yerli ve kaliteli danalardan, dananın en lezzetli parçaları ilave edilerek hazırlanmış Hakiki Fermente Ali Kasap Tire Ege % 100 Dana Sucuk, çocukların bile yiyebileceği hafiflikte, sarımsak ve çemen içermeyen katkısız şekilde hazırlanır. Türk damak tadına uygun şekilde baharatlarla harmanlanan bu sucukta, nişasta, soya, sakatat vb. katı maddeleri yer almaz. Siz de sofralarınızda bu doğal sucuğa yer ayırmak için online siparişinizi Gurmejet.com.tr'den verebilirsiniz.

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 21-09-2019
    Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
  • 16-09-2019
    Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

  •  08-09-2019
    Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?