Alberto Di Centa Mascarpone 350 G

0,00
Fiyat : ₺33,00(KDV Dahil)

100 TL Üzeri Kargo Bedava
Özel Kutularda Soğuk Gönderim
Koşulsuz İade Garantisi !
Türkiyenin Her Yerine Kargo İmkanı

ADET :

Alberto Di Centa Mascarpone 350 Gr

İçindekiler :

Trakya Çiftliği Mascarpone Peyniri, hijyenik koşullarda üretilmektedir. Mascarpone, süt beyazı renginde ve kolayca sürülebilen bir peynir çeşididir. İtalya'ya özgü bir peynir olan Mascarpone, krema kıvamı sayesinde tatlıların yapımında da kullanılmaktadır.

Besin Değerleri/100g :

 
Enerji : 414 kcal
Yağ : 24 g
Karbonhidrat : 4,1 g
Protein : 48 g
Kolesterol : 81 mg
Potasyum : 122 mg

İthal Peynir Çeşitleri

Peynir başlı başına bir kültür öğesi. Farklı kültürlere ait olan her mutfak, kendi damak tadına göre farklı nitelikte peynir çeşitlerine sahip. Ülkemize özgü eşsiz peynirler herkesin malumu. Peki, ya sınırlarımızın dışındaki lezzetler?

Özgün olan, sınırların içine hapsedilemez. Bu nedenledir ki benzersiz tatlara sahip İthal Peynir Çeşitleri ait oldukları yörelerden çıkıp dünyaya mal oluyor. İthal peynirler arasında hangisi ya da hangileri favoriniz? Size özel dünyanın en leziz peynir seçenekleri Gurmejet farkıyla online olarak sofralarınıza geliyor. Organik kahvaltılarınızın bir numaralı seçeneği olacak tüm çeşitleri online olarak sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Alberto Di Centa Mascarpone Peynir

Peynir çeşitleri mutfakta yapılan tüm yiyeceklerin içerisine giren tatlardan biridir. Tatlıdan, yemeklere tüm yiyeceklere farklı bir tat katacak olan peynirler, değişik lezzetlerle de damakları şenlendiriyor. Alberto Di Centa Mascarpone, özellikle tiramisu tatlısının aranan lezzetlerinden biridir. Tarihi bir lezzete sahip olan bu peyniri hemen Gurmejet.com.tr'den sipariş verebilirsiniz.

Ürün Miktarı
350
Peynir Çeşidi
Beyaz
5'li Banner