Yedier Alıç Sirkesi 500 Ml

0,00
Marka : Yedier
Fiyat : ₺17,00(KDV Dahil)

150 TL Üzeri Kargo Bedava
Hızlı Kargo
Koşulsuz İade Garantisi !
Türkiyenin Her Yerine Kargo İmkanı

ADET :

Yedier Alıç Sirkesi 500 Ml
   • İçilebilir sirke ürünüdür.

    Tamamen doğal süreçlerden geçerek mutfaklarınıza sunulur.

    Doğal Fermantasyon,
    Katkısız.

Organik Sirke Faydaları

 • Üzüm, incir, elma, alıç gibi şekerli meyvelerin önce alkol fermantasyona sonra asetik asit fermantasyonuna tabi tutulmasıyla elde edilen sirke genellikle salatalarda, mezelerde tatlandırıcı olarak ve salamura yönteminde koruyucu madde olarak kullanılır. Bitkilerin yoğun aromalı kısımları, baharat özleri, meyve özleri gibi maddelerin eklenmesiyle sirke çeşitlerinin nitelikleri ve tatları farklılaştırılabiliyor.

   

 • Elbette her gıdada olduğu gibi sirkede de sağlıklı ve yararlı olma özelliğinden bahsederken “organik olmak koşuluyla” notunu düşmek gerekiyor. Zararlı yöntemlerle üretilen sirke değil, Organik Sirke bilinçli tüketildiğinde pek çok faydaya sahip. Organik sirke üretimin ilk aşamasından son aşamasına kadar bütün detaylarda canlı sağlığına ve eko sisteme zararlı hiçbir yöntem ve katkı maddesi, kimyasal gibi girdiler kullanılmadan işlenen sertifikalı sirkedir. Organik sirke her aşamada Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından denetlenen ve yetkilendirilen sertifikasyon kuruluşları tarafından kontrol edildiği için güvenle tüketilebilecek bir üründür.

Ürün Hakkında

 • Meyvelerden Doğal Fermentasyon yöntemiyle elde edilen Yedier Alıç Sirkesi ürün üzerinde yazdığı gibi tamamen katkısız ve doğal olarak, alanında tüm kalite belgelerine haiz Yedier Doğal Sirke ve Ürünler Tesislerinde üretilmiş ve kalitesiyle kendisini diğer bitki sularından ayırmıştır.

 •  

 • İçerisinde koruyucu asit ve benzeri madde bulunmamaktadır. Doğal Fermente Sirkelerden olan ve içeriğinde sağlıklı yaşamın devamına destek veren meyve aromaları ve asitleri barındıran; ayrıca bitkisel bakım ürünleri içerisinde yer almayı başarmıştır. Yedier sirkelerinin tümü içilebilir ürünlerdir.


 

Ürün Miktarı
500
Sirke Çeşidi
Alıç
Ürün Adedi
1
5'li Banner