Yedier Alıç Sirkesi 500 Ml

0,00
Marka : Yedier
Fiyat : ₺14,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Yedier Alıç Sirkesi 500 Ml
   • İçilebilir sirke ürünüdür.

    Tamamen doğal süreçlerden geçerek mutfaklarınıza sunulur.

    Doğal Fermantasyon,
    Katkısız.

Organik Sirke Faydaları

 • Üzüm, incir, elma, alıç gibi şekerli meyvelerin önce alkol fermantasyona sonra asetik asit fermantasyonuna tabi tutulmasıyla elde edilen sirke genellikle salatalarda, mezelerde tatlandırıcı olarak ve salamura yönteminde koruyucu madde olarak kullanılır. Bitkilerin yoğun aromalı kısımları, baharat özleri, meyve özleri gibi maddelerin eklenmesiyle sirke çeşitlerinin nitelikleri ve tatları farklılaştırılabiliyor.

   

 • Elbette her gıdada olduğu gibi sirkede de sağlıklı ve yararlı olma özelliğinden bahsederken “organik olmak koşuluyla” notunu düşmek gerekiyor. Zararlı yöntemlerle üretilen sirke değil, Organik Sirke bilinçli tüketildiğinde pek çok faydaya sahip. Organik sirke üretimin ilk aşamasından son aşamasına kadar bütün detaylarda canlı sağlığına ve eko sisteme zararlı hiçbir yöntem ve katkı maddesi, kimyasal gibi girdiler kullanılmadan işlenen sertifikalı sirkedir. Organik sirke her aşamada Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından denetlenen ve yetkilendirilen sertifikasyon kuruluşları tarafından kontrol edildiği için güvenle tüketilebilecek bir üründür.

Ürün Hakkında

 • Meyvelerden Doğal Fermentasyon yöntemiyle elde edilen Yedier Alıç Sirkesi ürün üzerinde yazdığı gibi tamamen katkısız ve doğal olarak, alanında tüm kalite belgelerine haiz Yedier Doğal Sirke ve Ürünler Tesislerinde üretilmiş ve kalitesiyle kendisini diğer bitki sularından ayırmıştır.

 •  

 • İçerisinde koruyucu asit ve benzeri madde bulunmamaktadır. Doğal Fermente Sirkelerden olan ve içeriğinde sağlıklı yaşamın devamına destek veren meyve aromaları ve asitleri barındıran; ayrıca bitkisel bakım ürünleri içerisinde yer almayı başarmıştır. Yedier sirkelerinin tümü içilebilir ürünlerdir.


 

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
 • Kombucha 2200 Nedir
  21-03-2019
  Kombucha 2200 Nedir, Ne İşe Yarar? Tüm bu soruları tek bir yazı ile yanıtlamak istiyorsanız, hemen tıklayın ve yazımızı okumaya başlayın. Özel aromaları ve doğal yapısı ile bambaşka bir lezzet deneyimine hazır olun...
 • Sade Yağ Ghee Lezzeti
  29-03-2019
  Sade Yağ Ghee Hakkında Neler Biliyorsunuz ? İşte size bilmediğinizi öğretecek tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Keyifle Sade Yağ hakkında tüm bilgiyi alabileceksiniz..
 • Hangi Marka Organik Yumurta
   08-04-2019
  Kahvaltılarda farklı bir tat, farklı bir lezzet arayanlara özel Ece Organik Yumurta ürünlerini denediniz mi ? Tamamen doğal ve katkısız süreçlerden geçen yumurtalar, bildiklerinizi değiştirecek...