MeyaneRu Ürünleri ile Lezzet ve Sağlık

MeyaneRu Ürünleri

Lezzete Doping Yapan İksirler

 

Bir yemeğin tadı üzerinde en büyük etkiye sahip faktör sizce nedir?

 

Yapılış yönteminin doğru uygulanması ve malzemelerin kalitesi şüphesiz lezzet konusunda hayli öneme sahip. Bunların yanı sıra, bazı yemeklerde fark yaratan bir detay söz konusu: özel aromalı sular.

 

Bir çeşit sos olan bu su çeşitleri yemeğe adeta yeni bir karakter kazandırır. Örneğin, pirinç pilavının tavuk suyuyla ve tavuk suyu olmadan hazırlanmış iki versiyonunu düşünün. Elbette, tavuk suyuyla kast edilen, bulyon formundaki ürünler değil, tavuk etinin haşlanmasıyla elde edilmiş gerçek tavuk suyu. Unun tereyağında kavrulmasıyla hazırlanan “meyane” ile şenlendirilmiş bir çorbayı ve meyanesiz çorbayı düşünün şimdi de. Fark net şekilde ortada, değil mi?

 

Evet, tavuk suyuyla, et suyuyla ya da özel başka soslarla yemeklerin lezzetini taçlandırmak şahane fakat pratik değil. Zamanla yarışan modern zaman insanı için, her defasında yemek için bu kadar vakit ayırmak “lüks”. Tablet halindeki ürünlerin ise beklenen performansı göstermediği bir gerçek.

 

Gerçek lezzetlerin aromasına ve kokusuna özlem duyan iki kadın girişimcinin, orijinal lezzetlerin peşindekilere hediyesi olan Meyane Ru Ürünleri, vakit harcamadan elde edebileceğiniz lezzet iksirleri. Tavuk suyu, et suyu, sebze suyu, kemik suyu ve sıvı formdaki çeşitli çorbalar, içeriğinde anne tariflerinin samimiyeti ve şeflerin uzmanlığını bulundurduğu için farklı, lezzetli ve sağlıklı.

 

Geleneksel Aromalı Profesyonel Tatlar

 

MeyaneRu’nun farkı “anne özeni”nden kaynaklanıyor. Ürünler, beslenmenin hem sağlıklı hem lezzetli olmasını gözeten anne tutumuyla hazırlanmakta. Yemeklere lezzet ve sağlık katmak amacını taşıyan MeyaneRu ürünlerinin içinde katkı maddesi, zararlı koruyucu ve renklendiriciler bulunmuyor. Evde hazırlanmış gibi %100 doğal olan bu ürünler taze mevsim sebzeleri ve baharatların profesyonel dokunuşlarıyla şef elinden çıkma lezzetlere sahip. Yemeklere ayrıcalık katan suların dışında, eşsiz lezzete sahip çorbalar da gurmelerden tam not alacak nitelikte. Fransız mutfağına özgü soğan çorbası, kemik suyuna börülceli mercimek çorbası, kemik suyuna köz biberli patates çorbası gibi ürünler lezzetin yanı sıra, zengin besin öğeleriyle de çok sağlıklı.

 

Doğallıktan ve sağlıktan hiçbir koşulda ödün verilmeyen Meyane Ru Ürünlerinin raf ömrünü uzatmak için, pişirmenin ardından 121 santigrat derecede sterilazyon işlemi uygulanmaktadır.  


 
Etiketler: MeyaneRu Ürünleri ile Lezzet ve Sağlık,meyaneru, meyaneru tavuk suyu
Mart 20, 2019
Listeye dön