Baca Organik Atıştırmalık Çeşitleri ile Sağlığı Yakala!

Baca Organik Atıştırmalık Çeşitleri ile Sağlığı Yakala

Sağlıklı Atıştırmalık Anti-Stres Özelliği Gösteriyor

 

Öğün aralarında açlığı yatıştırmak, açlık hissedilmese bile damakta keyifli bir lezzetin varlığını hissetme ihtiyacını karşılamak, dostlarla yapılan sohbetleri koyulaştırmak… Atıştırmalıklar bunları ve daha fazlasını yapabilir.

 

Lezzetli bir gıdayı atıştırmalık formuyla tüketmek adeta “zihinsel sakinleştirici” etkisi yaratıyor. Günümüzün stres seviyesi artmış rutini içinde modern insanın bu tür bir yatıştırıcıya her zamankinden daha çok ihtiyacı var. Fakat elbette bu noktada dikkat edilmesi gereken, seçilen atıştırmalığın sağlıklı olması, zira zihinsel rahatlama elde etmek için öğün aralarında aşırı yağlı, tuzlu, katkı maddeleri içeren yiyecekler tüketmek, bedensel sağlığa zarar vermek anlamına geliyor. Sağlıklı atıştırmalıkları yeterli miktarda tüketmek ise anti stres etkisiyle psikolojik fayda sağladığı gibi, metabolizmayı hızlandırmak, önemli besin öğelerini almak vs. suretiyle fiziksel sağlık için de olumlu etkiler meydana getirecektir.

 

Organik üretimi, herhangi bir üretim biçimi olarak görmeyip onu bir düşünce şekli, yaşam felsefesi haline getiren Baca Organik, atıştırmalıklarda da organik, dolayısıyla sağlıklı ve güvenilir seçenekler sunuyor. Organik meyveli bar ve organik kurabiye gibi ürünler içeren Baca Organik Atıştırmalık çeşitleri, gün içinde -deyim yerindeyse- kafanızı toparlamanızı sağlayacak, öğün aralarında açlığınızı dindirecek sağlıklı lezzetler.

 

“İyi Gıda Herkesin Hakkıdır”

 

Kurulduğu 1996 yılından beri daha sağlıklı ve daha lezzetlinin peşinde olan Baca Organik, “İyi gıda herkesin hakkındır” mottosuyla faaliyet göstermekte. Baca Organik üretimi, sınırlı miktarda, herhangi bir katkı maddesi kullanmadan geleneksel tekniklerle gerçekleştirdiği için “sanat” haline getirmekte. Kendi ekşi mayası ve sağlıklı un/un karışımlarıyla hazırladığı organik ekmeklerin yanı sıra organik ham maddeler, kurabiyeler, tatlılar, meyveli barlar, erişte, börek gibi ürünlerle lezzet yelpazesini her geçen gün genişletiyor.

 

Organik Gıda Güvenilir Gıda Demektir

 

Baca Organik Atıştırmalık çeşitleri ayrıcalıklı çünkü onlar, özenli üretim anlayışının, sağlıklı girdilerin ve organik üretim yönteminin bir araya gelmesiyle ortaya çıkıyor.

 

Doğallığının yetkili kuruluşlarca üretimin her aşamasında kontrol ediliyor oluşu, organik ürünleri güvenilir kılan en önemli özellik. Organik ürünler, yasalar ve yönetmeliklerle tanımlanan şartlar dahilinde, üretimle ilgili her sürecin izlenebildiği ve verilerin kayıt altına alındığı, titiz bir yöntemle üretilir. Gıda seçiminde organik alternatiflere yönelmeniz kendi sağlığınız ve sevdiklerinizin sağlığı için en doğru tercih olacaktır. 


 
Etiketler: Baca Organik Atıştırmalık Çeşitleri ile Sağlığı Yakala, baca organik atıştırmalık
Nisan 02, 2019
Listeye dön