The Lifeco Organik Agave Şurubu 330 Gr

0,00
Fiyat : ₺54,90(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

The Lifeco Organik Agave Şurubu 330 Gr

 

 

Agave meyvesi, içerdiği şeker nedeniyle özellikle diyabet hastaları ve sağlıklı yaşama gönül vermiş kişiler için doğal tatlandırıcı olarak kullanılır. Gurmejet tarafından satışa sunulan, %100 Organik Agave meyvesi nektarından oluşan The Lifeco Organik Agave Şurubunu, isterseniz kek, pasta gibi tatlılarda doğal tatlandırıcı olarak; isterseniz içeceklerinizde ve meyve kokteylerinizde aroma verici olarak kullanabilirsiniz.  Online alışveriş imkanıyla sahip olmak için siparişinizi hemen verin.

 

 

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...