Sakarkaya Gurme Kırmızı Çam Balı 370 Gr

0,00
Marka : Sakarkaya
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺16,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺13,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Bölgenin deniz seviyesinden 400 ile 1000 m yüksekte olması, bölgede %90' ı fıstık çam ağacı, %10' u Kızıl Çam ağaçlarının yoğun oluşu, arıların buradaki çam florası dışında başka bir floradan bal yapmaması sebebiyle Milas, Sakarkaya Çam Balının renk, lezzet, kıvam, koku ve tadının diğer bölge çam ballarına göre farklılık göstermesi, bölge balını farklı kılmaktadır. Yöre halkı bu sebeplerden ötürü ürünü Kırmızı Çam Balı olarak adlandırmıştır.

Kendine has lezzetiyle Sakarkaya Kırmızı Çam Balını denediniz mi?

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 10-08-2019
    Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
  • 16-08-2019
    Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

  •  08-08-2019
    Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...