Şahin Sucuk Yarım Kangal Az Baharatlı

0,00
Marka : Şahin
Fiyat : ₺19,75(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Şahin Sucuk Yarım Kangal Az Baharatlı
   • Az baharatlı.

    Güvenilir Gıda Üretimi.

    Tamamen doğal yöntemlerle üretilmiş ve paketlenmiştir.

Ürün Hakkında

 • Havaların ısınması ile birlikte piknik mevsiminin de başladığını görmek zor değil. Piknikte mangal yapanların Özellikle çocukların ve az baharat seven kişiler için özel üretilen Şahin Az Baharatlı Kangal Sucuk, lezzeti ile ekmek aralarının vazgeçilmezi oluyor. Doğal yöntemlerle hazırlanmış ve paketlenmiş olan bu ürünü Gurmejet'ten en uygun fiyata hemen sipariş verebilirsiniz.

   

 

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
 • 10-08-2019
  Kalsiyum ve protein deposu, kemik, beyin ve bağırsak sağlığı için olmazsa olmaz, kas gelişiminin büyük destekçisi… Evet, yoğurt beslenme rutininde mutlaka olması gereken önemli besinlerden. 
 • 16-08-2019
  Günün ilk öğününü kaliteli ürünlerle yapmayı kim istemez? En doğal meyvelerden hazırlanmış Organik Reçel çeşitlerinden, taptaze ve doğal peynir çeşitleri ile kahvaltılarınızı daha organik bir hale getirebilirsiniz.

 •  08-08-2019
  Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Organik sertifikalarımız ile güvenli gıda ve alışveriş burada...