Rasayana Rezeneli Karışık Bitki Çayı 100 gr
Rasayana Rezeneli Karışık Bitki Çayı 100 gr

Rasayana Organik Rezeneli Karışık Bitki Çayı 100 Gr

0,00
Marka : Rasayana
Fiyat : ₺15,00(KDV Dahil)

150 TL Üzeri Kargo Bedava
Hızlı Kargo
Koşulsuz İade Garantisi !
Türkiyenin Her Yerine Kargo İmkanı

ADET :

Rasayana Organik Rezeneli Karışık Bitki Çayı 100 Gr

İçerik:

Organik anason, organik papatya, organik rezene, organik çörekotu

Üretici Firma:

1986 senesinde Rasayana ailesi, küçük bir bahçe ile şifalı bitkiler yetiştimeye başlanmıştır. 1999 yılında Rasayana tescilli markası ile Tarım Bakanlığı üretim izni ve organik üretim sertifikası ile şifalı bitkiler, çaylar ve kişisel bakım ürünleri üretilmeye başlanmıştır. Firma 2009 senesinde Konya Hatunsaray köyünde, bölgedeki 60 köyden aldığı ürünleri işleyecek bir üretim tesisi kurmuştur. Firmanın eko-turizm ve sağlık alanlarında faaliyetleri mevcuttur.

Rasayana Ürünleri

İnternet kullanımının yaygınlaşması diğer pek çok alanda olduğu gibi alışveriş alışkanlıklarında da büyük değişimler meydana getirdi. Bugün toplam internet kullanıcılarının çok büyük bir yüzdesi internet üzerinden alışveriş yapmakta. E-ticaret pazarında Online Gıda Sitelerinin sahip olduğu oran oldukça yüksek ve bu oran hızla artmakta. Zaman tasarrufu, online alışverişi cazip kılan özelliklerin başında geliyor. Dijital ortamda ürün özellikleri ve fiyat karşılaştırılmasının son derece kolay olması da, kullanıcıların online alışverişi tercih sebeplerinden.

Organik, doğal, yöresel ve özel üretim ürünlerle İzmir’de sağlıklı ve lezzetli gıdanın adresi olan Gurmejet, online gıda siteleri içindeki yerini de aldı, İzmir’den bütün Türkiye’ye hitap eder hale geldi. gurmejet.com.tr, organik gıdada online alışverişin ayrıcalıklı seçeneklerinden. Peki, onu farklı kılan ne? İşte, Gurmejet avantajlarından bazıları!

Gıdada sağlıklı seçeneklere erişim zorluğu, modern zamanların en büyük sorunlarından biri.Gurmejet, güvenilirliği garanti altındaki Organik Gıda Ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Organik ürünler, üretimin A’dan Z’ye her aşamasında ve her girdisinde doğallık ile hijyenin denetlendiği ürünlerdir. Gerekli kurallara uyulduğunun göstergesi olan organik sertifikası, iç rahatlığıyla tüketilebilecek gıdalara işaret eder.

Rasayana Organik Rezeneli Karışık Bitki Çayı

Organik tarım koşulları altında üretilen ve mevsiminde toplanan vücut için şifalı tüm bitkiler Rasayana Organik Rezeneli Karışık Bitki Çayı'nda buluştu. Doğal şartlar altında kurutulan ve taptaze paketlenen bu özel çay, bağışıklık siteminizi güçlendirerek hastalıklara karşı vücudunuzda açık kapı bırakmıyor. Metabzlizmayı düzenleyerek tüm gribal hastalıklara karşı koruyan karışık çayımız katkısız ve doğal halde Gurmejet farkıyla kapınıza kadar geliyor. Siğz de online ödeme imkanıyla sahip olmak için siparişinizi şimdi oluşturabilirsiniz.

 

Doğal beslenmeye ve sağlıklı yaşama gönül veren insanlar için çeşit çeşit organik ürünler, tazelik garantisi ve uygun fiyatlarıyla Gurmejet.com.tr'de sizi bekliyor. En iyi üreticilerden özenle tedarik edilen ürünler, en hızlı ve güvenli şekilde evinize ulaştırılıyor.

Ürün Miktarı
100
Ürün Adedi
1
Organik Ürünler
İçecek
Çay Çeşidi
Yeşil Çay
5'li Banner