Peypa Gourmet Çam Kozalağı Reçeli 250 Gr

0,00
Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Peypa Gourmet Çam Kozalağı Reçeli 250 Gr 

 

Kahvaltı sofralarında farklı bir tat, farklı bir lezzet arayanlara özel reçel seçeneklerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Peypa Gourmet markasının sizlere doğal ve katkısız süreçlerden geçirerek sunduğu Çam Kozalağı Reçeli, sabah kahvaltılarınıza bambaşka bir lezzet katacak. 

Sadece mevsiminde çıkan doğal meyveleri toplayıp, en tazesi tek tek seçilerek, odun ateşinde üretilmiştir. Hiç bir boya ve katkı maddesi olmaksızın tamamen geleneksel usullerle ve büyüklerimizden kalma özel ve lezzetli tariflerle hazırladığımız doğal, sağlıklı reçellerimizi mutlaka denemelisiniz. Reçellerimizin içinde meyveler tane tane ya da küp küp doğranmış şekildedir. Kesinlikle glikoz yoktur, sadece pancar şekeri ile üretilmiştir. Meyve oranı en az % 65 tir.

detay yeni

yeni blog
Blog Sayfamız
  • 21-09-2019
    Bakteriler, zihne olumsuz çağrışımlar getirse de her bakteri insan sağlığına zararlı değildir. Hatta bazı bakteri türleri, insan vücudunun sağlıklı şekilde işleyebilmesinde önemli görevler üstlenir. Probiyotikler, bu yararlı bakterilerden. İşte probiyotik faydaları...
  • 16-09-2019
    Atıştırmalık olarak güne gerçekten renk katacak farklı bir lezzetin peşindeyseniz Fümeci Smokehouse Et Çubuklarını deneyebilirsiniz. Kahvaltı, mangal gibi etkinliklerin vazgeçilmezi olacak bu lezzeti denemelisiniz...

  •  08-09-2019
    Güçlü antioksidan ve antibakteriyal özellik gösteren propolis insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip. Peki, Propolis Hangi Hastalıklara İyi Gelir?